Dobrze jest robić rzeczy dobre!

Udał nam się ten wyjazd fotograficzny! Tak, nie ma co się sztucznie powstrzymywać i uznawać, że nie wypada swojego chwalić. Bo nie o chwalenie tu chodzi, ale o zadowolenie, że Wam było dobrze i że chcecie jeszcze, że chcecie próbować, doświadczać nowych rzeczy i wypełniać swój czas na 200%

Mowa tu oczywiście o Kobiecym weekendzie fotograficznym z Tomkiem Golą w Polanicy – Zdroju. O tym, że Wam się podoba wiedziałam już w trakcie wyjazdu. Naprawdę wszystkie uczestniczki chodziły cały czas uśmiechnięte i co i raz łapały się za głowę jakie piękne zdjęcie im wyszło! A ten uśmiech to mogła być niełatwa sprawa, bo sobotę zaczęłyśmy 4.30 rano, a skończyłyśmy koło północy. Jakoś tak nam się czas udało zaczarować, że wieczorem miało się wrażenie, że na warsztatach jesteśmy tydzień, a siebie nawzajem znamy co najmniej kilka lat!

A mówiąc szczerze – każda z dziewczyn jechała do Polanicy z lekkim strachem. Wiem, bo czytałam Wasze formularze, odbierałam telefony. Jakoś tak się składa, że kobiety często nie wierzą w swoje umiejętności. Nie byłyście więc pewne czy Wasze aparaty są wystarczająco dobre, czy nie będziecie najmniej zaawansowane ze wszystkich, jak Wam się uda przyswoić tę całą wiedzę. Ale o to właśnie chodzi w tych wyjazdach – Tylko spróbuj, nie zastanawiaj się czy umiesz czy nie. Spróbuj. A co mamy do stracenia?

Niesamowite było patrzeć jak Wasze zdjęcia się zmieniają po jednym dniu! Okazuje się, że wystarczy kilka fotograficznych tricków, otwarte głowy, trochę Lightrooma i voila – mamy to czego szukałyśmy – postęp, nowe spojrzenie, mnóstwo energii!

Ha! No i nie byłabym sobą, gdybym nie dodała po prostu i po ludzku, że jesteście super. Z Waszej energii można budować elektrownię zasilania ludzi w pasję! Nie mogę się doczekać kolejnego terminu wyjazdu (który po cichu zapowiem – jest mi już znany! 😉

A poniżej troszkę Waszych pięknych zdjęć, pod zdjęciami to jak opisałyście wyjazd!

Wara
Sandra Rucińska
Analityk

Wyjazd był jedną z lepszych rzeczy jakie ostanio miałam w zyciu. Dużo sie nauczyłam, spedzilam czas z super ludzmi. Doskonale wydane pieniadze i czas wykorzystany na 200%.

KB_170630_Polanica_WTS_3889
Aleksandra Szlachetka
Nauczycielka

Wyjazd był cudowny, wspaniale zorganizowany od początku do końca. Począwszy od miejsca w którym spałymśmy, pyszne jedzenie,wspaniałą atmosferę, niesamowicie intensywny program, skończywszy na pięknych miejscach i wspaniałych ludziach, kózy uczestniczyli w kursie razem ze mną.

warsztaty fotograficzne
Monika Oworuszko
Pisarka

Bardzo mi się podobało, wszystko było na najwyższym poziomie: hotel, jego położenie, jedzenie, świetny program warsztatów, i kierowniczka która nad wszystkim czuwała 🙂 Jednym zdaniem: po tych warsztatach zostałam fotografem. A rozwijając tę myśl: dzięki temu, że było tak dużo różnorodnych bloków tematycznych (zdjęcia o świcie i zmroku, zadania do zrobienia, i potem jeszcze omówienie obróbki), nauczyłam się całego procesu. Dzięki temu, że Tomek jest taki otwarty i komunikatywny umiał podzielić się z nami swoim doświadczeniem nie tylko jeśli chodzi o ustawianie parametrów zdjęć, ale pokazał nam co potrafią nasze aparaty, bo z ich możliwości nie zdawałyśmy sobie sprawy. A on cierpliwie każdej z osobna wszystko tłumaczył. I fajnie było zobaczyć inne dziewczyny jak zmieniają się przez te 48 godzin z niepewnych siebie w prawdziwe fotografki 🙂 cudowna grupa.

20170701_212211-crop
Kinga Borkowska
Specjalitka usług transportowych - spedycji

Warsztaty były fantastyczne! mimo tego iż nikogo wcześniej nie znałam i miałam lekki stres 😉 ale nie potrzebnie! grupa bardzo szybko znalazła wspólny język, fantastycznie czułam się w towarzystwie pozostałych uczestniczek. Myślę ,że to duża zasługa organizatorki która ogarnęła wszystko perfekcyjnie i to właśnie Ona stworzyła taki klimat . Po jednym wspólnym obiedzie już miałam wrażenie, że znam się z dziewczynami nie od dziś! fenomenalnie! bardzo otwarte , szczere, zabawne kobiety które były gotowe na to żeby odkrywać nowe rzeczy tak samo jak Ja i to jest najwspanialsze! było tyle emocji , wrażeń , energii i siły ,że nawet po nieprzespanej nocy biegłam z uśmiechem na twarzy aby odkrywać kolejne rzeczy. ZDECYDOWANIE POLECAM!!! zachęcam te kobiety które zastanawiają się nad warsztatami i mają jakieś obawy, nie potrzebnie! nie ma co zastanawiać się, trzeba działać już teraz! nie jutro.. za tydzień… tylko teraz! rozwijajmy swoje pasje i zainteresowania! róbmy to co sprawia Nam przyjemność i ogromną radość! zróbmy coś w końcu dla siebie! na warsztatach foto była tak fantastycznie ,że aż żal było wyjeżdżać… doczekać się nie mogę kolejnego wyjazdu! nawet nie zastanawiam się JADĘ!

warsztat fotograficzny
Elżbieta Filipkowska
Analityk IT

Warsztat fotograficzny „Tylko spróbuj” w Polanicy – Zdrój mnie zachwycił! Wszystko na tym kursie – zaczynając od profesjonalnego wprowadzenia do fotografii, a kończąc na wybranym miejscu zakwaterowana i atmosferze wyjazdu. „Tylko spróbuj” wyróżnia profesjonalizm i duże zaangażowanie w wykonywaną pracę. Zdecydowanie polecam!