fbpx

Tworząc ten warsztat włożyłyśmy całe serce, żeby posłużył Ci na całe życie. Właśnie Tobie. Bo jego głównym założeniem jest to, żebyś znalazła swój styl. Najlepszy, jedyny i niepowtarzalny – bo Twój. Chciałybyśmy, żeby w Twojej szafie znalazły się tylko te ubrania, które kochasz.

Wychodzimy z założenia, że styl zaczyna się w głowie. Proponujemy Ci spotkanie niestandardowe. Podczas którego oczywiście – dowiesz się jakie fasony powinnaś nosić, żeby Twoja figura wyglądała obłędnie, jakie kolory będą Ci służyły – ale co ważniejsze, dotkniemy znacznie istotniejszej kwestii – poszukiwaniem Twojego indywidualnego stylu. Takiego, w którym czujesz się sobą. Lubisz swoje ubrania i codzienna stylizacja jest dla Ciebie przyjemnością. Bo moda ma to być przede wszystkim zabawa.

Jak to zrobimy?

Najpierw podejdziemy tradycyjnie. Ula Kamińska, prowadząca warsztat stylistka, nazywa to matematyką. Otrzymasz przewodnik po wydobywaniu tego co najpiękniejsze z Twojej urody. Przedstawimy zasady doboru fasonów do Twojej sylwetki, dokonamy analizy kolorystycznej oraz przejrzymy dotychczasowe nawyki. Określimy kluczowe dla Twojej garderoby elementy – w co warto zainwestować, żeby mieć solidną bazę do stylizacji przydatnych przy Twoim trybie życia.

 Będziemy chciały Cię lepiej poznać, dowiedzieć się co w sobie lubisz, kto Cię inspiruje, w czym czujesz się dobrze. Chcemy, żeby ubrania podkreślały nie tylko atuty Twojego ciała, ale również charakter. Rys osobowości podkreślony ubiorem – to jest Twój styl.

Podczas warsztatu poznamy również psychologię koloru, zasady tworzenia power dress code. Przyjrzymy się również roli dodatków jako niewerbalnej wizytówki. 

Prowadzenie Ula Kamińska – według magazynu Elle Polska jedna z najelszych personal shoperek w Polsce. Bezdyskusujnie najwyższa półka w swojej dziedzinie. Jest twórcą własnej marki oferującej luksusowe usługi kreowania stylu oraz doradztwa personal shopping. Do jej klientów należą najamożniejsi Polacy z którymi pracuje nad wypracowaniem profesjonalnego wizerunku. Współpracowała z największymi światowymi markami w zakresie prowadzenia autorskich warsztatów dotyczących dress code i psychologii ubioru. Cechą która ją najbardziej wyróżnia jest wyjątkowe podejście do mody wychodzące z poznania indywidualnego człowieka i na tej podstawie tworzenie jego niepowtarzalnego osobistego stylu. 

„co przedstawia nasza szafa: obraz iluzji, marzeń o okazjach, których nie mamy, ludziach, którymi nie jesteśmy czy obraz osoby jaka naprawdę w nas żyje, czuje i chce być wolna od przymusu bycia kimś innym. Czy znamy kogoś, kto kupuje ubrania widząc wyidealizowany obraz siebie, takie „wymarzone ja” ? Kto kupuje, wydając pieniądze, łudzi się, że to wystarczy by obudzić w sobie emocję, których nie ma. A potem te ubrania jak wyrzut sumienia nigdy nie tknięte, wiszą w szafie. Cóż, sama kilka razy kupiłam coś, co z czasem okazywało się pomyłką. Lecz te doświadczenia nauczyły mnie przyglądać się swoim wewnętrznym potrzebom, słuchać intuicji oraz bacznie obserwować otaczającą rzeczywistości w której ja i mój styl żyjemy, w którym chcę z sukcesem funkcjonować. Moda jest językiem, którym można opowiedzieć wiele różnych historii. Patrząc w przyszłość, mamy dwa wyjścia: wrócić do starych nawyków, gdzie zagłuszając siebie będziemy kupować marzenia o sobie samym lub odwrotnie. Zadbamy o swoje samopoczucie dając sobie odrobinę przyjemności i dopiero wtedy, ze świadomością swoich potrzeb, dokonamy przemyślanych zakupów.”

Ula Kamińska

Informacje organizacyjne:

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 10.00, spotykamy się w bardzo kameralnej grupie, która umożliwia indywidualne podejście, atmosferę otwartości. Wybrałyśmy dla Was z Ulą piękne miejsce – kamienicę na warszawskim Powiślu. Na miejscu zostaniemy poczęstowane pyszną kawą, herbatą. Spotkanie planowane jest na około 4 godziny – ale to od Was zależy czy potrzeba będzie więcej lub mniej czasu. I pamiętajcie, żeby koniecznie zaplanować na wieczór po warsztatach coś specjalnego. Sama tego doświadczyłam, że po tym spotkaniu czujemy się dobrze, kobieco i aż mamy chęć dobrze wyglądać. 

Do warsztatu nie musisz się specjalnie przygotowywać, bo po prostu Ty jesteś najważniejsza. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą kilku rzeczy z Twojej garderoby – ulubione ubrania, a także takie, które kupiłaś w przypływie emocji, ale nie masz pomysłu jak je nosić. Możesz być pewna, że podczas warsztatu zostaniesz otoczona ciepłą atmosferą, pełną wsparcia, ciepła i poczucia humoru. Naszym celem jest to, żebyś miała garderobę, którą kochasz. O ile życie będzie przyjemniejsze

Warsztaty Stylizacji 11 lipca

450,00 

Availability: Na stanie