fbpx

Wychodzimy z założenia, że styl zaczyna się w głowie. Proponujemy Ci spotkanie niestandardowe. Podczas którego oczywiście – dowiesz się jakie fasony powinnaś nosić, żeby Twoja figura wyglądała obłędnie, jakie kolory będą Ci służyły – ale co ważniejsze, dotkniemy znacznie istotniejszej kwestii – poszukiwaniem Twojego indywidualnego stylu. Takiego, w którym czujesz się sobą. Lubisz swoje ubrania i codzienna stylizacja jest dla Ciebie przyjemnością. Bo moda ma to być przede wszystkim zabawa.

Tworząc plan tego spotkania włożyłyśmy całe serce, żeby posłużyło Ci na całe życie.

Jak to zrobimy?

Najpierw podejdziemy tradycyjnie. Ula Kamińska, nasza stylistka, nazywa to matematyką. Dostaniesz przewodnik po swojej figurze – jakie kolory, jakie fasony nosić. Co wydobędzie Twojej atuty, co ukryje mankamenty (chociaż nie lubimy myślenia od tej strony, wyznajemy raczej zasadę „skieruj uwagę patrzącego na to co chcesz, a reszta pozostanie niezauważona”). Określimy kluczowe dla Twojej garderoby elementy – w co warto zainwestować, żeby mieć solidną bazę do stylizacji przydatnych przy Twoim trybie życia.

Otrzymasz taki matematyczny przewodnik w formie ładnej grafiki – do wydruku, do powieszenia. Jako punkt wyjścia.

Następnie zaprosimy Cię na kameralne spotkanie online. Na magię poznawania siebie, zastanawiania się nad własnymi wyborami, emocjami, potrzebami. Będzie ciepło, będzie naturalnie i niebanalnie.

To spotkanie sprawi, że inaczej spojrzysz na siebie, modę i ubrania. Ideałem do którego dążymy jest to, żebyś miała w szafie tylko te ubrania, które kochasz. Które oddają to kim jesteś. Z pewnością dzięki temu proces codziennego ubierania się będzie dla Ciebie pięknym rytuałem zadbania o siebie i wyrażania swojej kobiecości.

Prowadzenie Ula Kamińska – według magazynu Elle Polska jedna z najelszych personal shoperek w Polsce. Bezdyskusujnie najwyższa półka w swojej dziedzinie. Jest twórcą własnej marki oferującej luksusowe usługi kreowania stylu oraz doradztwa personal shopping. Do jej klientów należą najamożniejsi Polacy z którymi pracuje nad wypracowaniem profesjonalnego wizerunku. Współpracowała z największymi światowymi markami w zakresie prowadzenia autorskich warsztatów dotyczących dress code i psychologii ubioru. Cechą która ją najbardziej wyróżnia jest wyjątkowe podejście do mody wychodzące z poznania indywidualnego człowieka i na tej podstawie tworzenie jego Powerfull Dress.

„co przedstawia nasza szafa: obraz iluzji, marzeń o okazjach, których nie mamy, ludziach, którymi nie jesteśmy czy obraz osoby jaka naprawdę w nas żyje, czuje i chce być wolna od przymusu bycia kimś innym. Czy znamy kogoś, kto kupuje ubrania widząc wyidealizowany obraz siebie, takie „wymarzone ja” ? Kto kupuje, wydając pieniądze, łudzi się, że to wystarczy by obudzić w sobie emocję, których nie ma. A potem te ubrania jak wyrzut sumienia nigdy nie tknięte, wiszą w szafie. Cóż, sama kilka razy kupiłam coś, co z czasem okazywało się pomyłką. Lecz te doświadczenia nauczyły mnie przyglądać się swoim wewnętrznym potrzebom, słuchać intuicji oraz bacznie obserwować otaczającą rzeczywistości w której ja i mój styl żyjemy, w którym chcę z sukcesem funkcjonować. Moda jest językiem, którym można opowiedzieć wiele różnych historii. Patrząc w przyszłość, mamy dwa wyjścia: wrócić do starych nawyków, gdzie zagłuszając siebie będziemy kupować marzenia o sobie samym lub odwrotnie. Zadbamy o swoje samopoczucie dając sobie odrobinę przyjemności i dopiero wtedy, ze świadomością swoich potrzeb, dokonamy przemyślanych zakupów.”

Ula Kamińska

Informacje organizacyjne:

Do warsztatu nie musisz się specjalnie przygotowywać, bo po prostu Ty jesteś najważniejsza. Jeszcze przed warsztatem poznamy się dzięki temu, że prześlesz nam swoje zdjęcia, opis tego czego szukasz, jakie są Twoje potrzeby. Następnie zaprosimy Cię na kameralne spotkanie online na żywo. Tam w ciepłej, naturalnej atmosferze przepracujemy strefę emocji, potrzeb, stylu. Ula będzie do Twojej dyspozycji również po warsztacie.

Spotkanie – Znajdź swój styl

350,00 

Odkryj swój styl, miej w szafie tylko te ubrania które kochasz i ciesz się z tworzenia codziennych stylizacji.

Wyczyść
SKU: brak Kategoria: