fbpx

Dzień dobry! 

Dzień drugi, nieostatni! Przychodzę z kolejną dawką dobra dla Twojego ciała. Ale w zasadzie to Ty będziesz tą osobą, która dopieści się czułością ćwiczeń. 
Trochę dziś jednak muszę przeprosić, bo ćwiczenia jakoś tak mi weszły, że zrobiłam dla Was 9 minut a nie 5. Jeśli więc jesteś ultrasem harmonogramu i 5 minut jest to maks maksów to po prostu wyłącz wideo po skrętach na krześle (ha! Teraz to na pewno włączycie to wideo skoro są skręty na krześle). 

To co? Działamy? 

 

Prowadzenie Monika Sierpińska – licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej, medyczny trener personalny, od ponad 10 lat prowadząca zajęcia pilates oraz inne formy gimnastyki. W swojej metodzie Gimnastyka szczęścia dąży do tego, żeby przywrócić prawidłowe ustawienie sylwetki ćwiczących. Aktywna triathlonistka, mająca na koncie mistrzostwo Polski amatorów na dystansie sprinterskim, mistrzostwo Polski w Crosstriathlonie amatorów, jako jedna z niewielu w Polsce kobiet ukończyła ekstremalny triathlon górski na pełnym dystansie Ironman. Szczególnie zwraca uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń (i uśmiech podczas ćwiczenia). Czyli ja 🙂 radosna założycielka Tylko spróbuj!

Monika Sierpińska
A może masz chęć na pełne dobra Programy?