fbpx

Zapraszam Cię na Dzień piękna w leśnym SPA. Do miejsca pośród drzew, z własnym stawem, kwietną łąką i połaciami zielonej trawy (zaskoczy Cię, że to nadal teren Warszawy).

Dzień rozpocznie się od medytacyjnej gimnastyki, która pozwoli Ci ukoić nerwy oraz pozbyć się napięcia z ciała. Następnie rozsiądziesz się na trawie, żeby pieścić zmysły pysznym, powolnym śniadaniem. Jedzonym nad wodą, wśród drzew.

Kolejny etap naszego Dnia SPA to spotkanie z Martą Krupińską, wieloletnią szefową działu uroda magazynu Elle Polska oraz autorką książki  „#Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek”. Razem z Martą nauczymy się same tworzyć naturalne kosmetyki oraz dobierać je w zależności od potrzeb skóry. Wykonamy piling dłoni, stóp. Wykonamy serię maseczek na twarz.

Tak zrelaksowane udamy się na kolejną sesję Gimnastyki szczęścia – serię ćwiczeń pozwalających przywrócić ciału pozycję szczęśliwą, otwartą, bez napięć.

Zakończeniem naszego dnia będzie uczta wśród drzew – zostanie nam zaserwowany obiad bazujący na lokalnych, sezonowych produktach.

Marta Krupińska – dziennikarka z 10-letnim stażem, specjalizująca się w tematyce urody i lifestyle’u. Przez ostatnie trzy lata szefowała działom urody w ELLE i ELLE MAN. Autorka książki „#Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek”. Fanka jogi, biografii fascynujących postaci, festiwali muzycznych i czarnej kawy bez cukru. Choć ma rock’n’rollową duszę, próbuje być zen, medytując i wyginając się w asanach.

Marta jest ekspertką w dziedzinie urody w programie Pytanie na śniadanie (polecam przykładowo jej materiał o pielęgnacji Zero waste): https://pytanienasniadanie.tvp.pl/48015516/pielegnacja-w-duchu-zero-waste?fbclid=IwAR1qQJhe8apySLL5gHC1-rwc9GnwhkTaK0GruFdW2ynEW2KRy9BzUEsB00k 

Gimnastykę poprowadzi Monika Sierpińska – licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej, od wielu lat prowadząca zajęcia pilates oraz inne formy gimnastyki. W swojej metodzie Gimnastyka szczęścia dąży do tego, żeby przywrócić prawidłowe ustawienie sylwetki ćwiczących. Nie skupia się na fragmentach ciała, ale patrzy na nie jako na harmonijną całość. Możecie liczyć na połączenie nauki oddechu z rozciąganiem oraz wzmacnianiem. Aktywna triathlonistka, mająca na koncie mistrzostwo Polski amatorów na dystansie sprinterskim, mistrzostwo Polski w Crosstriathlonie amatorów, jako jedna z niewielu w Polsce kobiet ukończyła ekstremalny triathlon górski na pełnym dystansie Ironman. Szczególnie zwraca uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń (i uśmiech podczas ćwiczenia). Czyli ja 🙂 radosna założycielka Tylko spróbuj!

Gdzie ta magia się odbędzie? 

Zaskoczysz się jak blisko – bo ten las, staw, huśtawki, leżaki, łąka, połacie trawy – to nadal Warszawa. A dokładniej Warszawa – Radość. Dasz radę dotrzeć tam nawet transportem publicznym.

W cenie – obfite śniadanie oparte na lokalnych produktach, obiad bazujący na lokalnych produktach, warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych (w tym wszelkie potrzebne produkty), dwie godziny gimnastyki, nielimitowany dostęp do kawy, herbaty. Każdy otrzyma również książkę Marty Krupińskiej „#Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek”. Dzień odbywa się na zamkniętym, bajecznym terenie z dostępem do nowoczesnych łazienek, wody, leżaków. A na koniec tego wymieniania dodam, że czekają nas również prezenty od firmy Glov! 

Dzień SPA

237,00 

Dzień w leśnym SPA, naturalna pielęgnacja, uczta na trawie, gimnastyka szczęścia

Availability: Na stanie