fbpx

 

Chciałabyś na jeden dzień się zatrzymać? Podczas tego dnia zająć się sobą. Nauczyć się radzić sobie ze stresem, rozluźnić ciało z napięć. Delektować się pięknem natury i dobrym jedzeniem.

Daj się zaprosić na Dzień StressLess – magiczną ucieczkę w naturę (zaskoczysz się jeśli powiem, że to nadal teren Warszawy).

Jak ta magia się dokona:

  • rozpoczniemy od Gimnastyki szczęścia – na trawie, wśród drzew. Ćwiczenia mające na celu zniwelować napięcia w ciele wywołane stresem. Dająca harmonię oraz świadomość postawy.
  • śniadanie zjemy na świeżym powietrzu, powoli, nad stawem – do Ciebie należy decyzja czy zjesz je na ławce, na leżaku a może na kocu
  • po śniadaniu czeka nas bezstresowy warsztat o stresie, prowadzony przez doświadczoną psycholożkę – Natalię Kwiatkowską – sprawdzimy co Was stresuje – czasem to naprawdę zaskakujące odkrycie. W jakim stylu sobie z tym radzicie. A potem poznacie i nauczycie się kilku skutecznych technik, jak radzić sobie w tych stresujących sytuacjach.
  • To jeszcze nie koniec! Warsztat płynnie zakończą ćwiczenia relaksujące ciało połączone z automasażem miejsc najbardziej spiętych
  • następnie zaprosimy Was na przepyszny obiad oparty na sezonowych, lokalnych produktach
  • zamiast sjesty możesz liczyć na prowadzoną relaksację metodą Jacobsona – skutecznego sposobu opracowanego przez amerykańskiego lekarza psychiatrę w latach 30 XX wieku. Nauczymy nasz mózg odróżniać stan napięcia od stanu relaksu i sprawimy, żeby zrelaksowane ciało pozbywało się napięcia z umysłu.

Natalia Kwiatkowska – psycholog, Certyfikowany Trener Mocnych Stron Instytutu Gallupa, podróżniczka, absolwentka UJ i Universidad de Valencia. Od prawie pięciu lat prowadzi warsztaty relaksacyjne w trakcie wyjazdów incentive na całym świecie. Jej główne obszary pracy dotyczą psychologii pozytywnej i wykorzystywania talentów w codziennym życiu – innymi słowy, szuka odpowiedzi na pytanie: “Jak wieść dobre życie?”. Poprowadzi warsztat dotyczący stresu i nauczy Was prostych, ale jakże skutecznych technik relaksacji.

Gimnastykę poprowadzi Monika Sierpińska – licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej, od wielu lat prowadząca zajęcia pilates oraz inne formy gimnastyki. W swojej metodzie Gimnastyka szczęścia dąży do tego, żeby przywrócić prawidłowe ustawienie sylwetki ćwiczących. Nie skupia się na fragmentach ciała, ale patrzy na nie jako na harmonijną całość. Aktywna triathlonistka, mająca na koncie mistrzostwo Polski amatorów na dystansie sprinterskim, mistrzostwo Polski w Crosstriathlonie amatorów, jako jedna z niewielu w Polsce kobiet ukończyła ekstremalny triathlon górski na pełnym dystansie Ironman. Szczególnie zwraca uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń (i uśmiech podczas ćwiczenia). Czyli ja 🙂 radosna założycielka Tylko spróbuj!

Gdzie ta magia się odbędzie? 

Zaskoczysz się jak blisko – bo ten las, staw, huśtawki, leżaki, łąka, połacie trawy – to nadal Warszawa. A dokładniej Warszawa – Radość. Dasz radę dotrzeć tam nawet transportem publicznym.

Data – 21 czerwca

Cena 357 zł – w cenie warsztat psychologiczny, prowadzona relaksacja, gimnastyka, śniadanie, obiad

Czas trwania Dnia StressLess – 10.00 – 15.00 

Dzień StressLess

357,00 

Warsztaty psychologiczne, prowadzona relaksacja, ucztowanie na trawie, gimnastyka szczęścia.

Brak w magazynie