fbpx

Indywidualna analiza makijażowa to usługa wyjątkowa, dzięki której uzyskasz instrukcję po swojej niepowtarzalnej urodzie. Otrzymasz informacje jakie kolory do Ciebie pasują, czym się kierować przy wyborze produktów dla siebie, dowiesz się jakie techniki malowania będą Ci najbardziej służyły – jak korygować kształt brwi, jak modelować oko, jaki sposób konturowania będzie dla Ciebie najlepszy. Po otrzymaniu przygotowanej przez makijażystkę instrukcji zaprosimy Cię na indywidualną konsultację online – w jej trakcie omówisz to czego nie widać. Dobierzemy makijaż do Twojego stylu życia, gustu, temperamentu. Dostaniesz przewodnik po produktach, które mogą Ci się przydać. Otrzymasz wskazówki pielęgnacyjne.

 

Dlaczego po Indywidualnej analizie makijażowej zakrzykniesz „czemu wcześniej tego nie zrobiłam”:

 • bo raz na zawsze będziesz wiedziała które produkty Ci służą – kolory, konsystencje, konkretne marki
 • unikniesz kupowania niepotrzebnych rzeczy
 • dowiesz się co służy właśnie Tobie, dzięki temu nie będziesz ulegać niepasującym do Ciebie trendom (pewnie kojarzycie te zdjęcia sprzed paru lat i uśmieszek politowania podczas patrzenia na nie)
 • będziesz miała możliwość wypracować swój własny styl w makijażu – który czujesz
 • poznasz kosmetyczne perełki odpowiednie dla Ciebie – czasem w zaskakująco przystępnej cenie

Jak wygląda Indywidualna analiza makijażowa?

 • na początku przesyłasz kilka swoich fotografii bez makijażu
 • odpowiadasz na pytania w temacie swoich potrzeb oraz problemów z którymi się borykasz w kwestii makijażu
 • otrzymujesz pierwszą część analizy – swoją kolorystykę – pudry, pomadki, bronzery, rozświetlacze, produkty do brwi, cienie, róże
 • ustalamy dogodny termin na spotkanie online – podczas spotkania możesz zadawać pytania, poznajemy Cię od tej strony której nie widać na zdjęciach,
 • po spotkaniu otrzymujesz drugą część analizy – polecane techniki oraz konkretne produkty które będą Ci służyły
 • Twoja analiza będzie w postaci ładnych grafik, które będziesz mogła powiesić przy lusterku lub sięgać w razie potrzeby

Prowadzenie Ania Jakacka – makijażystka z 12-letnim doświadczeniem. Ma na swoim koncie liczne publikacje w magazynach Playboy, CKM jak również w amrykańskim VOLO magazyn, niemieckim Tatoo erotica czy czeskim i chorwackim Playboyu. O wydobywaniu kobiecości z każdej dziewczyny wie wszystko. Przez 6 lat współtworzyła „Wizerunek profesjonalisty”, gdzie wykonywała makijaże do sesji biznesowych. Na swoim koncie ma doświadczenie w pracy jako szkoleniowiec firmy INGLOT. Na stałe tworzy makijaże do sesji zdjęciowych oraz prowadzi własne studio wizażu.

Pamiętaj, że Indywidualna analiza makijażowa nie jest nauką poszczególnych technik. Jest to dobór kolorów, technik, produktów i Twojego indywidualnego stylu. Jeśli chcesz nauczyć się jak profesjonalnie, krok po kroku wykonać makijaż polecam Warsztaty makijażu online – na pewno znajdziesz coś dla siebie! 

Indywidualna analiza makijażowa

250,00 

Stwórz swoją indywidualną instrukcję po własnej urodzie – dobór kolorów, technik, produktów. Znajdź swój styl w makijażu.

Kategoria: