fbpx

25 – 27 września Rentynówka

Zapraszam na weekend pełen magicznych przeżyć, które możesz sobie podarować. Myślisz, że Sexy dance to tylko nauka tańca? Oczywiście to również to – nauka pięknego, zmysłowego poruszania się, chodzenia na obcasach.

Ale przede wszystkim to praca z poczuciem własnej wartości, odnajdywaniem własnej kobiecości, poszukiwanie dobrej relacji ze sobą i zachwytu nad pięknem innych. 

To niesamowite jak bardzo nauka zmysłowego tańca może wpłynąć na samopoczucie kobiety. Podczas weekendu nie tylko uczymy się pięknie poruszać, ale przede wszystkim zyskujemy świadomość własnego ciała, otwieramy się i przekonujemy, że bycie sexy to stan ducha.

Zapraszam do przeczytania relacji, rekomendacji pisma Elle czy też relacji samych uczestniczek

Wyjazd to solidna dawka nauki, świetnie spędzony czas oraz zastrzyk kobiecej energii:

  • Sexy Dance – podczas tych zajęć nauczysz się podstawowych ruchów, dzięki którym Twoje ciało będzie prezentowało się atrakcyjnie i ponętnie.
  • High Heels – nauka pięknego i zmysłowego poruszania się na obcasach – nauka zarówno tańca jak i pięknego chodzenia
  • Taniec z akcesoriami – coraz gorętszy taniec, tym razem przy wykorzystaniu krzeseł, koszuli, kieliszka
  • Striptiz – dowiecie się jak dobrać strój, który najlepiej się zdejmuje, nauczycie się jak wykonać ten taniec tak, żeby nigdy go nikt nie zapomniał. Spokojnie, nikt nie rozbiera się tu do naga. Nie zmusimy Cię do żadnego ruchu. Ale jeśli zdecydujesz się zatańczyć przed grupą dziewczyn to wiedz, że to wspomnienie zostanie w Tobie na zawsze i dużo to może zmienić w poczuciu świadomości piękna własnego ciała. 

Nie ma się czego obawiać, atmosfera na zajęciach jest luźna, wszystkie się nawzajem wspieramy i doceniamy 🙂

Prowadząca – Justyna Bolek, która na poprzednim wyjeździe zachwyciła nas swoim ciepłem, otwartością i wyczuciem każdej z dziewczyn. Justyna ma za sobą karierę profesjonalnej tancerki, a w tej chwili stoi również po drugiej stronie – tworzy choreografie, uczy tańca, jest wykładowcą. Możecie znać ją również z jej autorskiego projektu Slavica Dance. Jako choreograf współpracowała z DONATANEM i CLEO. Jej taniec mogliśmy zobaczyć m.in. na: Festiwalu Opole 2015, Sopot Hit Festiwal 2015 , Lato Zet i Dwójki 2015 w Słubicach, Festiwalu Top Trendy 2014, Must Be The Music 7 – finał, Festiwalu Lata z Radiem Zet w Koszalinie 2014, Otwarciu Ceremonii Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014

sexy_dance_justyna_bolek_1

Dla kogo jest ten wyjazd: 

Dla każdej kobiety, która chciałaby poczuć się lepiej sama ze sobą, odkryć swoją kobiecość, nauczyć się pięknego chodzenia na szpilkach czy też po prostu ma chęć się trochę rozerwać, dużo pośmiać i świetnie bawić. Na naszych wyjazdach dobrze się bawią dziewczyny w każdym wieku – młode i te które przeżywają swoją drugą lub trzecią młodość. Nie trzeba spełniać wymogów sprawności fizycznej. Dobra zabawa – gwarantowana! To wyjazd, który procentuje świetnym humorem na dłuugo.

Możesz mieć też pewność,  że Twoja prywatność zostanie uszanowana. Podczas większości zajęć aparaty chowamy gdzieś daleko.

Gdzie odbędzie się wyjazd?

Nie byłabym sobą, gdybym nie dodała, że wyjazd odbędzie się w niesamowitym miejscu. Takich właśnie dla Was poszukuję. Tym razem zatrzymamy się w Rentynówce, na której terenie znajdują się przepiękne stawy, a z naszych apartamentów rozpościera się piękny na nie widok. Jedzenie nas rozpieści. Miejsce mamy na wyłączność więc możemy się poczuć w tej przestrzeni swobodnie i bezpiecznie!

Zadzwoń do mnie lub napisz jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i chciałabyś się upewnić czy ten wyjazd jest dla Ciebie – 692752446. Rezerwacji miejsca  można dokonać mailowo na hello@tylkosprobuj.com lub poprzez formularz poniżej (wybierz czy chciałabyś wpłacić na razie tylko zaliczkę lub całość kwoty. 

Co zawiera cena warsztatu:
Dwa noclegi, pełne wyżywienie (dwa śniadania, dwie kolacje, jeden obiad), całodzienne warsztaty taneczne, ubezpieczenie. Nie ma tu jednak dojazdu, jednak wiedz, że jeśli nie jesteś zmotoryzowana to postaramy się to załatwić – zabierzesz się z kimś na pokład lub odbierzemy z najbliższej stacji PKP.

Ramowy plan wyjazdu: 

Piątek 

18.00 – 19.00 kolacja

20.00 – 22.00 panel high heels oraz taniec z rekwizytami

– nauka zmysłowego poruszania się na szpilkach

– wprowadzenie do techniki tańca – ruchy bioder

– elementy sceniczne – nauka prowadzenia wzroku na odbiorcę tańca

Sobota 

8.00  – 9.00 śniadanie

9.30 – 12.00 panel – wprowadzenie do sexy dance (przewidziana przerwa, w zależności od zmęczenia uczestniczek):

– wprowadzenie do sexy dance – podstawowe ruchy, zabawa tańcem, zejścia do parteru

12.00 – 13.00 obiad

14.30 – 17.00 nauka tańca z akcesoriami – krzesła

– Łączenie poznanych ruchów w układ – każda z uczestniczek wybiera, które ruchy najbardziej jej odpowiadają i w których czuje się najlepiej

18.00 – 19.00 kolacja

20.00 – 21.30 w dobrej atmosferze i akceptacji oraz w wybranych przez nas, seksownych strojach, makijażu – wykonujemy poznany układ. Początkowo układ wykonujemy grupowo, a później masz możliwość wykonania go przed grupą – jeśli poczujesz się z tym bezpiecznie – możesz dołączyć do układu elementy striptizu.

Niedziela 

8.00 – 9.00 śniadanie

10.00 – 12.00 panel utrwalający zdobyte umiejętności:

– ruchy sexy dance

– taniec z akcesoriami

– poruszanie się na szpilkach

 

Kobiecy weekend Sexy dance

450,00 950,00 

Wyczyść
SKU: brak Kategoria: