fbpx

5 – 7 marca, Plajny

Zapraszam na weekend pełen magicznych przeżyć, które możesz sobie podarować. Myślisz, że Sexy dance to tylko nauka tańca? Oczywiście to również to – nauka pięknego, zmysłowego poruszania się, chodzenia na obcasach. Praca z ciałem.

Ale przede wszystkim to praca z poczuciem własnej wartości, odnajdywaniem własnej kobiecości, poszukiwanie dobrej relacji ze sobą i zachwytu nad pięknem innych. 

To niesamowite jak bardzo nauka zmysłowego tańca może wpłynąć na samopoczucie kobiety. Podczas weekendu nie tylko uczymy się pięknie poruszać, ale przede wszystkim zyskujemy świadomość własnego ciała, otwieramy się i przekonujemy, że bycie sexy to stan ducha.

Zapraszam do przeczytania relacji, rekomendacji pisma Elle czy też relacji samych uczestniczek

„Nie uczę, jak trzeba tańczyć. Pomagam znaleźć Twoją autentyczną ekspresję ruchową. Sugeruję narzędzia, daję mocny warsztat, razem przechodzimy przez konkretne ćwiczenia. Prowadzę w podróż. Ale na koniec to Ty wybierasz, KIM JESTEŚ i jaki jest Twój taniec”. Mov_improv_ment. To trzy najważniejsze słowa (& działania) mojego życia: ruch, improwizacja, rozwój. Alisa Makarenko, prowadząca warsztaty

Alisa Makarenko, prowadząca warsztaty

 

Prowadząca – Alisa Makarenko Absolwentka Psychologii na Chersońskim Uniwersytecie Państwowym oraz Choreografii i Teorii Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.Tancerka i performerka
Choreografka i reżyserka ruchu w różnych teatrach dramatycznych.
Autorka metody mov_improv_ment – połączenia psychologii, improwizacji oraz tańca współczesnego.

A do tego ciepły, emocjonalny i czujący człowiek pełen uśmiechu i serca. 

Alisa_makarenko

Dla kogo jest ten wyjazd: 

Dla każdej kobiety, która chciałaby poczuć się lepiej sama ze sobą, odkryć swoją kobiecość, nauczyć się pięknego chodzenia na szpilkach czy też po prostu ma chęć się trochę rozerwać, dużo pośmiać i świetnie bawić. Na naszych wyjazdach dobrze się bawią dziewczyny w każdym wieku – młode i te które przeżywają swoją drugą lub trzecią młodość. Nie trzeba spełniać wymogów sprawności fizycznej. Dobra zabawa – gwarantowana! To wyjazd, który procentuje świetnym humorem na dłuugo.

Możesz mieć też pewność,  że Twoja prywatność zostanie uszanowana. Podczas większości zajęć aparaty chowamy gdzieś daleko.

Gdzie odbędzie się wyjazd?

Nie byłabym sobą, gdybym nie dodała, że wyjazd odbędzie się w niesamowitym miejscu. Takich właśnie dla Was poszukuję. Tym razem zatrzymamy się w Plajnach, miejscu w którym poczujecie się jakby czas się magicznie zatrzymał, a bycie tu i teraz było naturalne. Chcę Wam powiedzieć, że spałam już w Plajnach w kilku pokojach i każdy z nich jest wyjątkowy i dopieszczony – jak cały dom – na każdym kroku jakiś fragmencik dopieszczenia. Dopieszczenia nas, dopieszczenia domu. A kuchnia? Będzie błagać gospodynie o przepisy! Miejsce mamy na wyłączność więc możemy się poczuć w tej przestrzeni swobodnie i bezpiecznie!

Zadzwoń do mnie lub napisz jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i chciałabyś się upewnić czy ten wyjazd jest dla Ciebie – 692752446. Rezerwacji miejsca  można dokonać mailowo na hello@tylkosprobuj.com lub poprzez formularz poniżej (wybierz czy chciałabyś wpłacić na razie tylko zaliczkę lub całość kwoty. 

Co zawiera cena warsztatu:
Dwa noclegi, pełne wyżywienie (dwa śniadania, dwie kolacje, jeden obiad), całodzienne warsztaty taneczne, ubezpieczenie. Nie ma tu jednak dojazdu, jednak wiedz, że jeśli nie jesteś zmotoryzowana to postaramy się to załatwić – zabierzesz się z kimś na pokład lub odbierzemy z najbliższej stacji PKP.

Ramowy plan wyjazdu: 

Piątek 

16.00 – 17.00 gimnastyka przygotwująca ciało do dalszej nauki – praca nad prostą sylwetką, ustawieniem barków, bioder. Stretching (prowadzenie Monika Sierpińska)

18.00 – 19.00 kolacja

20.00 – 22.00 panel high heels oraz wstęp do tańca

– nauka zmysłowego poruszania się na szpilkach

– Poznanie własnego ciała, ruchy dolnej ekipy (stopy, kolana, biodra), górnej ekipy (korpus, ramiona, łokci, nadgarstki), prawa i lewa strony, dwie przekątne

– Dark Dance: Taniec w ciemności 

Sobota 

8.00  – 9.00 śniadanie

10.00 – 12.00 (przewidziana przerwa, w zależności od zmęczenia uczestniczek):

– wprowadzenie do sexy dance – podstawowe ruchy, zabawa tańcem (Różne kierunki, poziomy, tempo, amplituda i dynamika ruchu)

12.00 – 13.00 obiad

14.30 – 17.00 Różne rodzaje dotyków, techniki masażu w tańcu, praca w parach

18.00 – 19.00 kolacja

20.00 – 21.30 w dobrej atmosferze i akceptacji oraz w wybranych przez nas, seksownych strojach, makijażu spotykamy się razem, żeby połączyć różne elementy we własnej improwizacji – jeśli poczujesz się z tym bezpiecznie – możesz dołączyć do układu elementy striptizu.

Niedziela 

8.00 – 9.00 śniadanie

10.00 – 12.00 Odkrywanie swojego żywiołu w tańcu – 4 żywioły i 4 jakości ruchu

Kobiecy weekend Sexy dance

450,00 950,00 

Wyczyść
SKU: brak Kategoria: