fbpx

Chciałabyś wreszcie naprawdę odpocząć? Powstrzymać gonitwę myśli, zrelaksować się, zatrzymać na chwilę? Nacieszyć naturą, pysznym jedzeniem, świetnym towarzystwem? Dać się rozpieścić podczas wieczornych sesji SPA oraz odpłynąć przy hawajskim masażu Lomi lomi.

Zapraszam na Kobiecy weekend Spokój już 11 – 14 marca:

  •  Weźmiemy udział w sesjach odprężającej gimnastyki szczęścia
  • Pozbędziemy się napięć skumulowanych w naszym ciele
  •  Zaznamy stanu głębokiego relaksu dzięki ćwiczeniom oddechowym
  • Pozbędziemy się napięć dzięki rytuałowi jakim jest hawajski masaż Lomi lomi
  • Dopieścimy się wieczornymi rytuałami SPA oraz saunowaniem
  • Będziemy delektować się pięknem przyrody podczas spacerów

Zatrzymujemy się w magicznym miejscu – Niebo do wynajęcia – znanym z pięknego designu, widoku na jezioro z każdego apartamentu i wyjątkowej kuchni. A także sauny, pięknych terenów wkoło i cudownych gospodarzy! Kocham to miejsce, wiecie? Mała grupa zapewnia indywidualne podejście i przyjacielskie relacje.

PLAN WYJAZDU
W trakcie wyjazdu czeka Cię masaż Lomi lomi – który jest cudownym rytuałem, dopieszczeniem, pozbyciem się napięć (godzina Twojego rytuału ustalana jest indywidualnie). Czeka Cię również indywidualne spotkanie z trenerem personalnym, podczas którego opracowany zostanie zestaw ćwiczeń stworzony dla potrzeb Twojego ciała. 
Czwartek
14.00 obiad
16.00 – 17.30 stretching
Ćwiczenia wprowadzające nas w stan odprężenia. Pozwolą zniwelować napięcia powstałe podczas podróży oraz tygodnia pracy. Skupimy się na precyzji wykonania, damy sobie czas na poczucie się komfortowo w danej pozycji. Jest to również czas kiedy możemy zdiagnozować napięcia w swoim ciele – poczuć, które partie wymagają szczególnej uwagi.
18.00 kolacja
19.30 naturalne SPA
Wieczór z naturalnymi kosmetykami prowadzony przez Martę Krupińską – autorkę książki „#polishbeauty. Przewodnik piękna dla Polek” – maseczki, peelingi stóp, dłoni, ciała. Saunowanie (chętnych zapraszam na morsowanie).
Piątek
8.00 – 9:00 Szczęśliwy poranek czyli gimnastyka na dobre rozpoczęcie dnia
Będzie to sesja spokojne, dotleniająca, delikatnie rozciągająca oraz ustawiająca prawidłową pozycję ciała na cały dzień (tak, tak – żebyśmy już cały dzień chodziły sobie prosto).
W sesję wpleciemy również ćwiczenia oddechowe. Praktyka oddechu pozwala się wyciszyć, skierować uwagę do wewnątrz i skoncentrować na chwili obecnej. Podczas porannych zajęć będziemy uczyć się najbardziej podstawowych technik, ale także włączymy ćwiczenia pozwalające na rozwój świadomości oddechu i trening prawidłowego naturalnego oddechu. Prawidłowy oddech jest często remedium na wiele współczesnych dolegliwości.
9.30 – śniadanie
10.30 – 12.30 warsztat tworzenia naturalnych kosmetyków
Dowiemy się na co zwracać uwagę podczas wybierania produktów dla siebie, co będzie nam służyło, jak dobierać olejki eteryczne. Wykonamy maseczki, pastę do czyszczenia twarzy oraz peelingi stóp oraz dłoni
14.00 – obiad
15.30 – 17.00 Gimnastyka szczęścia
autorski program ćwiczeń mający na celu przywrócenie równowagi w ciele. Pomyśl sobie o momencie w którym aż rozpiera Cię szczęście. Jak wtedy ułożone jest Twoje ciało, jak pracują mięśnie, jak wygląda sylwetka? Okazuje się, że to właśnie jest naturalnie osiągnięta zdrowa pozycja ciała. A można odwrócić ten schemat. Wyćwiczyć pozycję szczęśliwego człowieka i poczekać na to co się stanie z umysłem. Poprawa nastroju gwarantowana, sylwetki również!
18.00 kolacja
Wieczór relaksu z winem i muzyką
Sobota
8.00 – 9:00 Szczęśliwy poranek czyli gimnastyka na dobre rozpoczęcie dnia
W trakcie tej sesji w sposób szczególny zadbamy o elastyczność kręgosłupa
9.30 – śniadanie

10.30 – 12.30 Spacer uważności
Podczas którego postaramy skupiać się na poszczególnych zmysłach. Patrzeć, słuchać, czuć.
14.00 – obiad
15.30 – 17.00 Gimnastyka szczęścia
18.00 kolacja
Wieczorny trening relaksacyjny – skupienie na oddechu oraz rozluźnieniu poszczególnych partii mięśniowych

Dla chętnych sauna z aromaterapią oraz morsowanie.
Niedziela
8.00 – 9:00 poranek ze spokojną Gimnastyką szczęścia oraz praktykami oddechowymi
9.00 – śniadanie
11.00 – Gimnastyka szczęścia dodająca energii mająca pozostawić nas z siłą do działania po powrocie z wyjazdu

Warsztaty kosmetyczne poprowadzi Marta Krupińska Marta Krupińska – autorka książki „#Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek”.dziennikarka z 10-letnim stażem, specjalizująca się w tematyce urody i lifestyle’u. Przez ostatnie trzy lata szefowała działom urody w ELLE i ELLE MAN. Fanka jogi, biografii fascynujących postaci, festiwali muzycznych i czarnej kawy bez cukru. Choć ma rock’n’rollową duszę, próbuje być zen, medytując i wyginając się w asanach.

marta krupińska

Gimnastykę szczęścia poprowadzi Monika Sierpińska – licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej, medyczny trener personalny, od ponad 10 lat prowadząca zajęcia pilates oraz inne formy gimnastyki. W swojej metodzie Gimnastyka szczęścia dąży do tego, żeby przywrócić prawidłowe ustawienie sylwetki ćwiczących. Aktywna triathlonistka, mająca na koncie mistrzostwo Polski amatorów na dystansie sprinterskim, mistrzostwo Polski w Crosstriathlonie amatorów, jako jedna z niewielu w Polsce kobiet ukończyła ekstremalny triathlon górski na pełnym dystansie Ironman. Szczególnie zwraca uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń (i uśmiech podczas ćwiczenia). Czyli ja 🙂 radosna założycielka Tylko spróbuj!

Ewa Szezlong – jedna z bardziej doświadczonych czarodziejek Lomi Lomi (jakbym napisała, że masażystek to by było za mało). Sesje u Ewy to pełen magii rytuał podczas którego rozpieszczone będzie Wasze ciało i dusza. Ewa o swoim podejściu: “Masaż Lomi Lomi Nui to masaż kochających rąk i serca otwartego na potrzeby drugiego człowieka. Uwielbiam masować i poprzez dotyk budzić w duszy masowanej osoby jej Moc i Piękno. To niesamowite jak wielowymiarowe jest nasze Ciało. Ile potrafi nam dać przyjemności ale też i bólu. Gdy jednak podejdziemy do niego z szacunkiem i miłością potrafi odwdzięczyć się po wielokroć. Tej wrażliwości i techniki pracy z ciałem uczyłam się u naszych polskich nauczycieli Danusi i Jurka Adamczyków a także u hawajskiej Kumu Susan Pa”iniu Floyd. Lomi otworzyło moje serce, pokazało jak wyjątkowy jest każdy z Nas.”

TG_160927_Monika_Sierpinska_1771-small
kobiecy wyjazd spokój

Co zawiera cena warsztatu: 

4 dni totalnej regeneracji – 3 noce w pokojach dwuosobowych, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), kawa, herbata – bez limitu, ubezpieczenie, nielimitowany dostęp do sauny, rytuał lomi – lomi, indywidualny trening personalny, warsztaty tworzenia kosmetyków, kosmetyki używane podczas wieczoru SPA, program regeneracji ciała – gimnastyka szczęścia

Chcesz zapytać o szczegóły? Dowiedzieć się czy ten wyjazd jest na pewno dla Ciebie? Odezwij się! Napisz, zadzwoń – chętnie porozmawiam. hello@tylkosprobuj.com tel.692 752 446 

Kobiecy wyjazd Spokój (zadatek, całość)

500,00 1 450,00 

Wyjazd spokoju, ukojenia, dopieszczenia. Chwile błogiego relaksu, boskich smaków, rytuałów dla ciała i ducha.

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Dodatkowe informacje

Płatność

wpłacam zadatek, płacę całość