22 listopada – spotkanie fotograficzne

Poznaj fascynującą historię fotografii i.. rób lepsze zdjęcia! Zapraszamy na spotkanie fotograficzne.

Jest to drugie z naszego cyklu otwartych, kobiecych spotkań. Pierwsze dotyczyło dietetyki, kolejne będzie dotyczyło coachingu – jak kobiety mają stawiać na swoim 🙂

Spotkanie poprowadzi dobrze Wam znany, prowadzący nasze Kobiece warsztaty fotograficzne:
Tomek Gola – Fotograf wielokrotnie wyróżniany w prestiżowych konkursach m.in International Photography Awards, BZWBK Press Photo, Kolosy.Ma na koncie liczne publikacje w cenionych polskich i zagranicznych magazynach (m.in. National Geographic, Traveler, Duży Format, Poznaj Świat, FOTO (PL i CZ), Men’s Health, Fluid (F), Skieur (F), Sport Magazin (D), MDC (Mex).Tomek specjalizuje się w fotografii eksperymentalnej, w jego zdjęciach widać zabawę ze światłem, kolorem i badanie możliwości technicznych aparatu. Od wielu lat współpracuje z Red Bullem, fotografując sporty ekstremalne. Jest również autorem licznych reportaży oraz sesji portretowych. Stypendysta w dziedzinie fotografii Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2013). Producent ręcznie szytych pasków fotograficznych. Pomysłodawca aplikacji BWITH.US do publikacji zdjęć na żywo.

Dla kogo jest ten warsztat:
Dla każdego kto chce poszerzyć swoje horyzonty, zainspirować się, dać się zaskoczyć ciekawym faktom na temat początków fotografii oraz dla wszystkich, którzy chcą robić lepsze zdjęcia – wierzymy, że wiedza oraz znajomość podstaw sprawi, że będziemy fotografować bardziej świadomie.

Tematy które poruszymy:
– jakie nazwiska powinniśmy znać, zainspirujemy się nietypowym spojrzeniem na rzeczywistość wielu geniuszy, prześledzimy trendy na przestrzeni lat
– które konta na Instagramie warto śledzić
– dlaczego każdy powinien zobaczyć dzieła Edwarda Steichena oraz czemu to absolutny geniusz
– kobieca fotografia w wykonaniu Diane Arbus oraz co mogło wpłynąć na jej postrzeganie świata
– tajemnice powstawania zdjęć Gregory’ego Crewdsona
Oraz wiele, wiele innych. Po tym spotkaniu na pewno będziecie jeszcze bardziej głodni wiedzy i spędzicie wiele godzin na wyszukiwaniu coraz to nowych faktów o przestawionych postaciach, zdjęciach (wiemy to z doświadczenia!). Przekonacie się jak fascynujący jest świat i ludzie na nim żyjący.

Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn Dzień Dobry Włochy – gazeta lokalna
Partnerami: Artystyczny Dom Animacji z siedzibą z siedzibą przy ul. Ks. J. Chrościckiego 14, w Warszawie