Burleska

Zapraszamy na weekend TYLKO SPRÓBUJ – Burleska
To jedyny w swoim rodzaju wyjazd podczas którego nauczysz się podstaw niezwykle zmysłowego tańca jakim jest burleska, weźmiesz udział w warsztatach ozdabiania scenicznego bielizny oraz, przede wszystkim, będziesz się świetnie bawić i poczujesz się dobrze sama ze sobą! Czeka Cię 13 godzin warsztatów, pyszne jedzenie, wyśmienite towarzystwo i totalny relaks dla głowy. 
  • Nasz weekend wykorzystujemy na 200% – odbędziemy aż 13 godzin warsztatów.
  • Zajęcia poprowadzi niezwykle charyzmatyczna oraz utalentowana Daria Akatowa, która ma za sobą szkołę baletową i kilkunastoletnią karierę instruktorską.
  • Nauczysz się pięknego tańca jakim jest burleska, w której chodzi o wydobycie z każdej kobiety tego co najpiękniejsze, radość z ruchu, akceptację własnego ciała. Zerknijcie tylko na piękną Ditę Von Teese (film na YouTube).
  • Podczas wyjazdu nauczymy się ozdabiania scenicznego bielizny, dzięki temu nasze zwykłe zestawy będą wyglądały jak najlepsze komplety rodem z Agent Provocateur (zapewniamy Wam wszystkie potrzebne elementy dekoracyjne).
  • Zatrzymujemy się w pięknym hotelu Agit w Lublinie, który podczas Restaurant Weeku 2017 został okrzyknięty autorem najlepszego dania głównego w Polsce, w 2016 został nagrodzony za najlepszą kuchnię w Lublinie.
  • Wyjazdy Tylko spróbuj to czas, kiedy wszystko kręci się wokół Ciebie – robisz coś inspirującego, dbamy o Ciebie, śpisz w świetnym miejscu, jesz pyszne jedzenie.
Szczegóły
Kiedy?
13 - 15 października
Cena
850 zł
Masz pytania? Chcesz zarezerwować?
692 752 446 hello@tylkosprobuj.com
Prowadząca – Daria Akatowa

Zaczeła swoją przygodę z tańcem od 6 roku życia. Solidną podstawę taneczną i techniczną dało jej ukończenie szkoły baletowej, gdzie rozwijała się w takich stylach jak: balet, neo-balet, jazz, modern jazz, taniec współczesny.

Ukończyła również szkołę choreograficzną, gdzie rozwijała się w kierunkach takich jak: taniec nowoczesny oraz taniec orientalny (belly dance, taniec brzucha, bollywood dance). Uczestniczyła w takich programach jak: ‚Jaka to melodia?’, ‚Eurovision’, ‚Pytanie na śniadanie’, Slavyanskij Bazar’, ‚Fashion TV’, ‚Belly Night’ itd.

warsztaty sexy dance

PLAN WYJAZDU

PIĄTEK

18.00 – 19.00
Kolacja.

20.00 – 22.00
Panel otwierający – przygotowanie ciała oraz warsztat artystyczny uelastycznienie mięśni i rozciąganie (każde ciało trzeba najpierw rozciągnąć żeby przyszykować się do tanecznego performance’u), praca nad prawidłową sylwetką – wyprostowanie pleców, ustawienie bioder. Dzięki temu nasze ciało prezentuje się znacznie lepiej. Nauka mimiki scenicznej, gry twarzy, emocji na scenie, nauka prostych ruchów tanecznych podkreślających kobiecą sylwetkę (w szpilkach lub bez).

 

SOBOTA

8.00 – 9.00
Śniadanie.

9.30 – 11.30
Panel – performance taneczny. Nauka kroków w szpilkach lub bez, prosta choreografia. Nauczymy się jak się poruszać, żeby nasze ciało prezentowało się pięknie. Powoli i metodycznie nauczymy się nowych ruchów, które zostaną wkomponowane w prostą choreografię.

11.30 – 12. 30
Warsztaty z tworzenia stroju scenicznego. Nasze zwykłe komplety bielizny ozdabiamy cekinami, frędzlami, koralikami. Tworzymy sceniczną aranżację naszego stroju. Dzięki temu w prosty sposób uzyskamy efekt jak z pokazu Victoria’s Secret 🙂

12.30 – 13.30
Obiad.

14.30 – 15.30
Warsztaty z tworzenia stroju scenicznego – kontynuacja.

15.30 – 17.00
Nauka tańca – rozwijamy wcześniej nabyte umiejętności. Uczymy się zmysłowych ruchów. Dzięki wcześniejszym panelom nasze ciało jest rozgrzane i przygotowane na płynne wykonanie nieco trudniejszych elementów.

18.00 – 19.00
Kolacja.

20.00 – 21.30
Panel artystyczny – praca nad mimiką i ruchami scenicznymi.

 

NIEDZIELA

10.00 – 12.00
Wielki finał zakładamy zrobione przez nas stroje i cieszymy się tym czego się nauczyłyśmy przez godziny warsztatów. Utrwalamy poznane ruchy, szlifujemy sceniczną mimikę, bawimy się!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Napisz lub zadzwoń: