Fight – sztuki walki

Weekend TYLKO SPRÓBUJ – FIGHT – Sztuki Walki
Zapraszamy na kobiecy weekend Tylko spróbuj Fight. Podczas tego wyjazdu będziesz miała okazję poczuć się jak prawdziwa wojowniczka, odstresujesz się, wyzwolisz energię, nabierzesz pewności, że naprawdę możesz wiele (bez względu na to ile masz siły):
  • Podczas wyjazdu będziesz miała możliwość wzięcia udziału w 10 godzinach zajęć ze sztuki walki
  • Sztuki walki to sport, którego powinna spróbować każda kobieta – niesamowicie otwierają, dają energetycznego kopa i pozwalają uwierzyć w to, że naprawdę jesteśmy w stanie się obronić!
  • Zajęcia prowadzi utalentowany i charyzmatyczny instruktor – Rafał Barej, który ma ogromną wiedzę i doświadczenie w trenowaniu ludzi, a do tego jest świetnym, interesującym człowiekiem 😉
  • Mała grupa, profesjonalny prowadzący, odpowiednio ułożony plan – to wszystko sprawia, że wyjazd będzie się podobał nawet zupełnie początkującym osobom.
  • Kobiece grono wyjazdu sprawia, że można poczuć się swobodnie, nikt się nie wstydzi jak mu coś nie wychodzi, po prostu czerpiemy z naszego girl power.
  • jedziemy w świetne miejsce – Hotel Magellan***, znajdujący się wśród lasów, tuż obok jeziora, nasz hotel posiada bogate zaplecze SPA oraz spory basen
  • serwowane nam dania będą pyszne i zdrowe
  • w sobotni wieczór, po całym dniu atrakcji będziemy mieć możliwość skorzystania z relaksu w saunie

Oferta obejmuje: minimum 10 zajęć sportowych (zajęcia są nieobowiązkowe), dwa noclegi w pokojach dwuosobowych (dopłata 50 zł do pokoju jednoosobowego), dwa śniadania, dwie kolacje, jeden obiad, miejsce parkingowe, dostęp do hotelowej strefy relaksu, istnieje możliwość zapewnienia opieki nad dzieckiem lub zabrania na wyjazd swojego partnera (opłata dla partnera wyłącznie za nocleg oraz wyżywienie, panowie nie biorą udziału w naszych zajęciach 🙂

Zajęcia prowadzi:

Rafał Barej – instruktor gimnastyki sportowej, street workout level 1 i 2, zawodnik brazylijskiego jiu jitsu (posiadacz niebieskiego pasa) bazujący również na technikach z krav magi oraz samoobrony, dwukrotny reprezentant polski na mistrzostwach Europy w street soccer. Trener kulturystyki oraz boot camp. Trener i zawodnik organizacji Ghetto Workout Poland.

W treningach skupia się na jakości wykonywanych ćwiczeń oraz mocnej bazie, która pozwala uniknąć kontuzji i cieszyć się aktywnością na długie lata.

A od siebie dodamy, że Rafał jest przesympatycznym i zabawnym człowiekiem 😉

Szczegóły
Kiedy?
11 - 13 maja
Cena
850 zł
Masz pytania? Chcesz zarezerwować?
692 752 446 hello@tylkosprobuj.com

PLAN WYJAZDU

PIĄTEK

18.00 – kolacja

20.00 – 22.00 SZTUKI WALKI – PIERWSZE KROKI

Rozpoczynamy od przygotowania ciała do dalszego wysiłku – rozgrzewka umożliwiająca wykonywanie poszczególnych ruchów oraz zmniejszająca ryzko kontuzji. Pozycje z brazylijskiego jiu jitsu- zamknięta garda, pozycja boczna, dosiad. Wywieranie presji na przeciwnikach w pozycjach dominujących. Spokojnie – uczymy od podstaw i cały czas zachowujemy dobry humor 🙂

SOBOTA

7.30 POBUDKA DLA CIAŁA

rozciąganie z elementami jiu jitsu – po krótkim rozgrzaniu ciała wykonamy zestaw ćwiczeń rozciągających zmniejszających napięcie mięśni, przygotowujących do dalszych ćwiczeń. Pozwalających po prostu poczuć się świetnie! Oczywiście jeśli dla kogoś najlepsz pobudka to późna pobudka to nie będziemy krzywo patrzeć na nieobecność.

8.00 – śniadanie

9.30 – 10.30 ATAKI NOGAMI

Po serii ćwiczeń przygotowujących pod te elementy nauczymy się technicznej strony wykonywania front kicków (kopnięcie frontalne) oraz kopnięć kolanami. Będzie to czas na wyżycie się – kopanie w specjalną tarczę nadaje się do tego idealnie!

10.45 – 12.00 ATAK I OBRONA

Wyprowadzanie ciosów, ataki łokciami, obrona przed ciosem – poruszanie się oraz obrona w gardzie. Przyda się tu również poćwiczyć parę groźnych min. Ćwiczymy w parach i naprawdę śmiechu jest mnóstwo!

12.30 obiad

14.00 – 15.00 OBALANIE PRZECIWNIKA

jak powalić przeciwnika na ziemię – z kopnięcia, za jedną nogę, przetoczenie przeciwnika z parteru. Czyli typowe: “a widzisz, nie spodziewałeś się draniu” 🙂

15.15 -16.30 DUSZENIE

Naprawdę prawdziwa zabawa! Okazuje się, że wcale nie potrzeba dużo siły, żeby unieruchomić przeciwnika. Nauczymy się tu groźnie brzmiących – duszenia gilotynowego oraz duszenia anakonda. Przetaczanie przeciwnika z różnych pozycji, uwalnianie się z pozycji w której przeciwnik ,,dominuje”

16.30 – 17.00 – rozciąganie

18.00 – kolacja

20.00 – regeneracja na saunie

NIEDZIELA

8.00 śniadanie

9.30 FIGHTERSKIE ZABAWY 😉

Powtórzymy wszystko czego się nauczyłyśmy. Zaprezentujemy swoje nowe umiejętności. Obwód stacyjny dla fighterek!! – Stretching, rozciąganie i ćwiczenia rozluźniające.

Czy to jest wyjazd dla mnie?

Tak, jeśli chcesz spędzić weekend w wyjątkowy sposób, nauczyć się czegoś nowego, odstresować. Zajęcia ze sztuki walki mają niesamowitą moc i wpływ na to jak się czujemy. Wyzwalają w ćwiczących energię, pewność siebie, poczucie, że można więcej. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, trener jest doświadczony – poziom będzie więc dostosowany do indywidualnych potrzeb. Jeżdżą z nami kobiety w przeróżnym wieku i wszystkie bawią się świetnie. Mimo, że wyjazd jest krótki to często po nim ma się wrażenie, że było się tydzień na urlopie, a towarzystwo zna się ładnych parę lat. Przed każdym wyjazdem robimy ankietę w której opowiadacie nam jakie są Wasze oczekiwania co do wyjazdu, poznajemy Wasze potrzeby żywieniowe. Naszą ideą jest to, żeby wyjazdy organizować jak dla najlepszych znajomych 🙂 Do zobaczenia!

warsztat fighterski dla kobiet
Sandra
Analityk

Było świetnie! Intensywnie. Ciągle w ruchu. Prowadzący był cudowny, aż chciało sie go dusić i iść z nim do parteru 😉 (w sumie o to były boje która z nas pierwsza). Organizacja świetna! Dodatkowo cudowne miejsce, które w pełni dostosowało sie do grupy z milionem alergii pokarmowych! Pełna profeska

kobiece wyjazdy
Magda
Pracownik biurowy

Pojechałam na weekend fighterski z Tylko spróbuj z myślą, że nauczę się czegoś praktycznego jeśli chodzi o samoobronę i trochę się rozruszam a dostałam znacznie więcej. Grupa zgrała się właściwie od razu, przepiękna lokalizacja, hotel urządzony z gustem, z jadalni widok na przepiękne jezioro (była też chwila na krótki spacer nad brzegiem i odetchnięcie świeżym powietrzem:) jedzenie przepyszne. Same zajęcia były fajne, intensywne i bardzo różnorodne, także mimo że trwały cały dzień to ta różnorodność sprawiła, że każdy dawał radę 🙂

Kontakt