Środy – kobiece bieganie

Dziewczyny!

Tak jak i w inne pory roku, w lato spotykamy się co środę na Kobiecym bieganiu. Nie ma co czekać, trzeba się odważyć i zacząć biegać 🙂 Podczas treningu pobiegamy, wzmocnimy się oraz będziemy pracować nad techniką biegu.

Za każdym razem postaramy się skupić na innym aspekcie techniki biegania. Nie wszystko na raz 🙂 zmiany wprowadzamy powoli i uzupełniamy je ćwiczeniami.

A tak serio to to bieganie uzupełnimy przede wszystkim super towarzystwem inspirujących babeczek! Bo tak się składa, że takie właśnie do nas przychodzą 🙂 przyjdziecie, zobaczycie!

O co chodzi?
  • spotkanie jest dla wszystkich kobiet, które są na początku swojej przygody z bieganiem (albo nawet zupełnie przed nią lub chciałyby po prostu zrobić przyjemny trening).
  • tempo biegania dopasowujemy do swoich aktualnych możliwości – biegamy na terenie Stadionu Narodowego, jedno okrążenie wynosi 1 km i nawet jeśli ktoś jest znacznie wolniejszy od grupy to bez problemu może zrobić np. jedno okrążenie w czasie kiedy inni będą robić dwa. Wychodzimy z założenia, że należy kochać swoje ciało i nie porównywać się z innymi, nie zmuszać, żeby od razu biegać w tempie innych
  • w planach zawsze mamy coś innego, ale zawsze ciekawego. Chcę pokazać Wam, że trening biegowy to nie tylko jednostajny trucht, ale całe mnóstwo możliwości – zabaw, przyspieszeń, skipów, sprintów. To może być świetna, urozmaicona zabawa! 
  • podczas treningu będziemy uczyć się utrzymywania prawidłowej sylwetki.

Zajęcia prowadzi Monika Sierpińska – założycielka Tylko spróbuj, doświadczona instruktorka rekreacji ruchowej, aktywna triathlonistka 😉

Szczegóły:

Miejsce: wejście do Parku Skaryszewskiego od strony ronda Waszyngtona
Godz. 19.00 

a jeśli spóźnialska z Ciebie bestia to znajdziesz nas na rozgrzewce na polance – pierwsza po prawej stronie od wejścia. Tylko nie spóźniaj się za dużo, bo rozgrzewka jest super (no i jest ważna!).

Żeby być bliżej naszej społeczności – zapisz się do grupy: https://www.facebook.com/groups/1301344876644761/ 😉

Uczestnictwo jest i będzie bezpłatne. Spotkajmy się w fajnym towarzystwie!

Leave a comment