Warsztaty Stylizacji TYLKO SPRÓBUJ 

18 kwietnia, Warszawa

Tworząc ten warsztat włożyłyśmy całe serce, żeby posłużył Ci na całe życie. Właśnie Tobie. Bo jego głównym założeniem jest to, żebyś znalazła swój styl. Najlepszy wyjątkowy, jedyny i niepowtarzalny – bo Twój. Chciałybyśmy, żeby w Twojej swojej szafie znalazły się tylko te ubrania, które kochasz.

Jak to zrobimy?

Najpierw podejdziemy tradycyjnie…

  • Otrzymasz przewodnik po wydobywaniu tego co najpiękniejsze z Twojej urody.
  • Przedstawimy zasady doboru fasonów do Twojej sylwetki, dokonamy analizy kolorystycznej oraz przejrzymy dotychczasowe nawyki.
  • Określimy kluczowe dla Twojej garderoby elementy – w co warto zainwestować, żeby mieć solidną bazę do stylizacji przydatnych przy Twoim trybie życia.
  • Będziemy chciały Cię lepiej poznać, dowiedzieć się co w sobie lubisz, kto Cię inspiruje, w czym czujesz się dobrze. Chcemy, żeby ubrania podkreślały nie tylko atuty Twojego ciała, ale również charakter. Rys osobowości podkreślony ubiorem – to jest Twój styl.
  • Podczas warsztatu poznamy również psychologię koloru, zasady tworzenia power dress code. Przyjrzymy się również roli dodatków jako niewerbalnej wizytówki.

Informacje organizacyjne: 

Do warsztatu nie musisz się specjalnie przygotowywać, bo po prostu Ty jesteś najważniejsza. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą kilku rzeczy z Twojej garderoby – ulubione ubrania, a także takie, które kupiłaś w przypływie emocji, ale nie masz pomysłu jak je nosić. Możesz być pewna, że podczas warsztatu zostaniesz otoczona ciepłą atmosferą, pełną wsparcia, zrozumienia i poczucia humoru. Naszym celem jest to, żebyś miała garderobę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb oraz trybu życia którą kochasz. O ile życie będzie łatwiejsze przyjemniejsze.

Warsztaty odbywają się w pięknej, zabytkowej kamienicy na warszawskim powiślu – ul. Śniegocka 10/12

Chcesz o coś zapytać? Dowiedzieć się czy to warsztat dla Ciebie? Zarezerwować miejsce? Napisz! hello@tylkosprobuj.com zadzwoń, 692 752 446 (lub jeśli cenisz szybkie rozwiązania – przejdź na dół strony, możesz tam w łatwy sposób kupić miejsce na warsztatach przez system PayU)

Prowadzenie Ula Kamińska – według magazynu Elle Polska jedna z najelszych personal shoperek w Polsce. Bezdyskusujnie najwyższa półka w swojej dziedzinie. Jest twórcą własnej marki oferującej luksusowe usługi kreowania stylu oraz doradztwa personal shopping. Do jej klientów należą najamożniejsi Polacy z którymi pracuje nad wypracowaniem profesjonalnego wizerunku. Współpracowała z największymi światowymi markami w zakresie prowadzenia autorskich warsztatów dotyczących dress code i psychologii ubioru. Cechą która ją najbardziej wyróżnia jest wyjątkowe podejście do mody wychodzące z poznania indywidualnego człowieka i na tej podstawie tworzenie jego Powerfull Dress.

stylistka_ula_kaminska

ORGANIZATOR

Organizatorem warsztatów jest inicjatywa Tylko spróbuj – twórca kreatywnych wyjazdów i warsztatów dla kobiet. Tu działania są motywowane pasją. Za każdym zorganizowanym warsztatem stoję ja – Monika Sierpińska – założycielka Tylko spróbuj. Dbam o to, żeby każdy otrzymał to czego oczekuje, rozmawiam z Wami, znajduję najwspanialszych prowadzących, jestem na etapie stałego rozwoju, ulepszania tego co Wam oferuję. Dlatego nie zdziwcie się jak dostaniecie czasem więcej niż zostało napisane w ofercie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei: KLIK>>>

CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ?

Możesz zapisać się na warsztaty wysyłając maila pod adres hello@tylkosprobuj.com lub dokonując zakupu poprzez formularz znajdujący się poniżej. Po dokonaniu zakupu skontaktuję się z Tobą mailowo podająć szczegóły warsztatu. Życzę Ci świetnej nauki oraz udanej zabawy podczas warsztatów! – Monika, organizatorka Warsztatów Stylizacji oraz założycielka Tylko spróbuj

SKU: brak.

Warsztaty Stylizacji

450,00 

Wyczyść
Data

18 kwietnia, 17 maja, 20 czerwca

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Napisz lub zadzwoń: