Sexy Dance

Weekend TYLKO SPRÓBUJ – Sexy Dance
Zapraszamy na weekend Tylko spróbuj Sexy dance, a w nim 12 godzin warsztatów. To niesamowite jak bardzo nauka zmysłowego tańca może wpłynąć na samopoczucie kobiety. Podczas weekendu nie tylko uczymy się pięknie poruszać, ale przede wszystkim zyskujemy świadomość własnego ciała, otwieramy się i przekonujemy, że bycie sexy to stan ducha. Zapraszamy do relacji z wyjazdu: KLIK>> lub rekomendacji naszego wyjazdu w polskiej edycji ELLE KLIK>> a na dole strony na której właśnie jesteś możesz przeczytać kilka relacji uczestniczek 😉 
  • Wyjazd to solidna dawka nauki, świetnie spędzony czas oraz zastrzyk kobiecej energii
  • Sexy Dance – podczas tych zajęć nauczysz się podstawowych ruchów, dzięki którym Twoje ciało będzie prezentowało się atrakcyjnie i ponętnie.
  • High Heels – nauka pięknego i zmysłowego poruszania się na obcasach – nauka zarówno tańca jak i pięknego chodzenia
  • Lap Dance – poznasz niezwykle ponętny taniec wykonywany w obecności siedzącego naprzeciwko partnera
  • Taniec z akcesoriami – coraz gorętszy taniec, tym razem przy wykorzystaniu krzeseł, krawata, koszuli
  • Striptiz – dowiecie się jak dobrać strój, który najlepiej się zdejmuje, nauczycie się jak wykonać ten taniec tak, żeby nigdy go nikt nie zapomniał
  • Nie ma się czego obawiać, atmosfera na zajęciach jest luźna, wszystkie się nawzajem wspieramy i doceniamy 🙂

Na wyjazd zapraszamy każdą kobietę, która chce się dobrze bawić, poczuć się dobrze sama ze sobą i nauczyć zmysłowo się poruszać. Nie ważny jest poziom sportowy, doświadczenie, wygląd 😉

Lokalizacja: Warsztaty zawsze odbywają się w bajecznej lokalizacji  –  zatrzymujemy się w  Ogrodzie dobrych myśli Plajny– jest to miejsce totalnie wyjątkowe i magiczne. W którym czujemy spokój i dopieszczenie już od przekroczenia progu. Sama właścicielka serwuje przepyszne sezonowe jedzenie oraz własnoręcznie wypiekany chleb!

Oferta obejmuje: 12 zajęć tanecznych (zajęcia są nieobowiązkowe), dwa noclegi, dwa śniadania, dwie kolacje, obiad, miejsce parkingowe, ubezpieczenie.

Dojazd: traktujemy się jak znajome – grupujemy się w samochody – razem raźniej 😉

Prowadząca – Daria Akatowa

zaczeła swoją przygodę z tańcem od 6 roku życia. Solidną podstawę taneczną i techniczną dało jej ukończenie szkoły baletowej, gdzie rozwijała się w takich stylach jak: balet, neo-balet, jazz, modern jazz, taniec współczesny. Ukończyła również szkołę choreograficzną, gdzie rozwijała się w kierunkach takich jak: taniec nowoczesny oraz taniec orientalny (belly dance, taniec brzucha, bollywood dance). Uczestniczyła w takich programach jak: ‚Jaka to melodia?’, ‚Eurovision’, ‚Pytanie na śniadanie’, ‚Slavyanskij Bazar’, ‚Fashion TV’, ‚Belly Night’ itd.

PLAN WYJAZDU

PIĄTEK 

15.00 – 16.00 

Zajęcia wprowadzające (dla chętnych) – jesli masz chęć przyjechać wcześniej zapraszamy na delikatne wprowadzenie w pracę z ciałem – zajęcia oparte przede wszystkim na technice pilates, podczas których wyciągniemy się po podróży, zrobimy ćwiczenia oddechowo, poczujemy się wyższe, lżejsze, bardziej wyprostowane (te zajęcia prowadzi Monika Sierpińska – założycielka Tylko spróbuj, dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej)

16.00 – 18.00 

czas na delektowanie się pięknym miejscem – powolną herbatkę, spacer po okolicy, a może wreszcie uda się usiąść i nie robić nic!

18.00 – 19.00
Pyszna kolacja

20.00 – 22.00
Panel high heels – nauka zmysłowego poruszania się na szpilkach – technika tańca oraz chodzenia na obcasach. Nauczymy się jak wyprowadzać krok tak, żeby było wygodnie i z gracją. Poznamy tricki dzięki którym już podczas chodzenia wygląda się na pełną seksapilu!

 

SOBOTA 

8.30 – 9.30
Śniadanie.

10.00 – 12.30
Panel – wprowadzenie do sexy dance: – stretching, który pozwoli wykonać prawidłowo taneczne ruchy, uwolni od napięć mięśniowych, praca nad prawidłową sylwetką – w tańcu oraz życiu codziennym. Wprowadzenie do sexy dance – podstawowe ruchy, zabawa tańcem. Nauczymy się uruchamiać biodra, włączać ruchy klatką piersiową, prowadzić prawidłowo dłonie oraz ręce. To zadziwiające jak drobne korekty sprawiają, że ciało prezentuje się po prostu dobrze – bez względu na rozmiar. Podczas tego panelu oswajamy się z nowymi ruchami, otwieramy się.

13.00 – 14.00
Obiad.

14.30 – 17.00
Nauka tańca z akcesoriami – krzesła. Poprzedzone wprowadzeniem – oswojeniem się z nowym sposobem poruszania się. Nauczymy się tricków, które są łatwe do wykonania, ale efektowne dla oglądającego.

18.00 – 19.00
Kolacja.

20.00 – 21.30
Panel lap dance, striptiz. Dzięki umiejętnościom nabytym w poprzednich panelach tworzymy prostą choreografię taneczną. Uczymy się ruchów, które są bardzo zmysłowe, ale nie wulgarne. Oczywiście nie będziemy rozbierać się zupełnie – chodzi o zabawę, oswajanie się ze sobą. Pod zdejmowanym strojem możemy mieć seksowną bieliznę lub strój sportowy. Ten czas to wisienka na torcie całego wyjazdu – możemy do kolacji wypić trochę wina, każda z nas już się zna, ufamy sobie i czujemy się same ze sobą coraz lepiej. Same zobaczycie ile daje wsparcie grupy – to, że podobne do nas dziewczyny się przełamują i wyglądają naprawdę świetnie! Jest zabawa, otwarcie się, MAGIA!

 

NIEDZIELA 

8.30 

śniadanie

10.00 – 12.00
Panel utrwalający zdobyte umiejętności: – ruchy sexy dance – taniec z akcesoriami – poruszanie się na szpilkach. Wprowadzenie kolejnych ruchów, tym razem zaczerpniętych z twerku oraz falowanie ciała (znane z choreografii Shakiry). Jest to czas najbardziej na luzie – wszystkie już dobrze się znamy, jesteśmy wypoczęte, czujemy atmosferę jak na wakacjach. Bawimy się!

sexy dance
Marta
dziennikarka

Kobiecy weekend z tylko spróbuj to najlepsze, co mogłam dla siebie zrobić. W końcu poczułam, że spędziłam wolny czas z korzyścią dla ciała i duszy. Fantastyczna prowadząca, świetna, nie za duża grupa uczestniczek, luźna bezoretensjonalna atmosfera sprawiły, że każda z nas otworzyła się na nowe wyzwania i postanowiła bez skrępowania eksplorowac swoją kobiecość. I co więcej, kontynuować to również po powrocie do domu. Bo na kobiecym weekendzie nauczyłysmy się nie tylko podstaw striptizu, tańca z krzesłem czy zmysłowych ruchów a la Demi Moore w filmie striptiz ale przede wszystkim zrozumialysmy u zobaczylysmy na własne oczy ze w każdej z nas drzemie wulkan seksu. Bez względu na wiek, rozmiar czy miseczke stanika. Bo seksapil to nie tylko gra ciałem ale też stan umysłu. Warsztaty zadzialaly na mnie bardziej motywują o niż sesja u terapeuty. Dostałam kopa energii i poczułam chęć by coś zmienić w moim życiu. Choćby zacząć bardziej celebrować swoją kobiecość i każdego dnia robić coś dla siebie i swojego ciała. Choćby założyć piękna zmysłowa bieliznę. A potem uwodzicielsko ja z siebie ściągnąć, tak jak uczyła nas nasza instruktorka Dasha. I wiecie co? Nigdy nie czułam się lepiej. Warsztaty polecam każdej kobiecie i nie mogę doczekać się kolejnych

sexy dance
Dorota
Manager klubu sportowego

Wyjazd stanowił idealną okazję, aby oderwać się od codzienności, zrobić coś dla siebie i naładować baterie pozytywną energią. Nie tylko wspaniale i intensywnie spędziłam czas, poznałam nowych, ciekawych ludzi, ale także nauczyłam jak się poruszać z gracją, nawet na wysokich obcasach 😉 Jednak oprócz „umiejętności praktycznych” jak nowe kroki czy figury taneczne, sexy weekend, nauczył mnie że dla każdej kobiety najważniejsze są proste plecy, dobry humor i pewność siebie, aby poczuć się kobieco i przyjemnie we własnym ciele. Ja się tak poczułam, wróciłam do domu szczęśliwsza, dlatego uważam że takie wyjazdy powinny być obowiązkowe dla wszystkich Pań 🙂

sexy dance
Ula
instruktorka pływania

Warsztaty sexy dance gorąco polecam! Wszystkim w każdym wieku nie zależnie od zdolności rytmicznych, kondycji czy stopnia rozciągnięcia ciała – wszystkiego tu się nauczysz!!! Organizacyjnie wyjazd był przygotowany super – fantastyczna prowadząca warsztaty z sexy dance, mała grupa w której nabycie umiejętności jest dużo prostsze i świetne atmosfera. Sama Monika Sierpińska w moim odczuciu zorganizowała wyjazd  jak dla siebie – wiec na wysokim poziomie 😊 a miejsce w którym były przeprowadzone warsztaty było bajeczne – zarówno hotel, jedzenie jak i sam Nałęczów – na pewno zadowoliłby te najbardziej wymagające z Was.

Serdecznie polecam!!!
i czekam na wiecej propozycji

sexy dance
Agnieszka
Product Manager

Podobało mi się bardzo! Poznałam świetne kobiety, ciekawe i inspirujące. Dzięki temu, że był to wyjazd weekendowy, wreszcie, bez żadnych wyrzutów sumienia mogłam się skupić tylko na sobie. Niby to oczywiste, a jednak uświadomiłam sobie, że można być kobiecą i pociągającą w każdym wieku, w każdym rozmiarze. Warto to w sobie odkryć i warto doskonalić to czego się tam nauczyłyśmy. Czy rekomenduję? Z całego serca! Każdej dziewczynie, kobiecie, która chciałaby choć przez chwilę poczuć się najbardziej pożądaną kobietą świata lub po prostu chciałaby poczuć się lepiej sama ze sobą.

DLA KOGO JEST TEN WYJAZD:

 

Dla każdej kobiety, która chciałaby poczuć się lepiej sama ze sobą, odkryć swoją kobiecość, nauczyć się pięknego chodzenia na szpilkach czy też po prostu ma chęć się trochę rozerwać, dużo pośmiać i świetnie bawić. Na naszych wyjazdach dobrze się bawią dziewczyny w każdym wieku – młode i te które przeżywają swoją drugą lub trzecią młodość. Nie trzeba spełniać wymogów sprawności fizycznej. Dobra zabawa – gwarantowana! To wyjazd, który procentuje świetnym humorem na dłuugo.

Szczegóły
Kiedy?
15 - 17 marca
Cena
750 zł
Lokalizacja
Ogród dobrych myśli Plajny
Masz pytania? Chcesz zarezerwować?
692 752 446 hello@tylkosprobuj.com
Kontakt