fbpx


Kup program Ciało w równowadze w przedsprzedaży!

Od kilkunastu lat pracuję jako trener i rzuca mi się w oczy ogromny problem z którym borykają się zarówno osoby cały dzień siedzące przy biurku jak i osoby trenujące bardzo dużo. Nasze ciała nie pracują w optymalny dla nich sposób! Codziennie pracujemy na ból, kontuzje, zły wygląd.
Co z tego, że zrobimy 30 minut wzmacniania pośladków skoro przez złe ustawienie miednicy mięśnie nie będą dobrze pracowały ani podczas ćwiczeń ani w ciągu dnia (badania pokazują, że na syndrom “leniwych pośladków” cierpi nawet 90% społeczeństwa).
Co z tego, że zrobimy sobie hiper turbo trening “brzuch jak deska” skoro jego ustawienie, brak oddechu przeponowego, sprawia, że nasz brzuch nie pracuje prawidłowo w ciągu dnia. Pozbawiamy się jego prawidłowej pracy przy każdym oddechu! 21 000 razy dziennie. Zrobisz tyle brzuszków? 

Stworzyłam więc program Ciało w równowadze, który jest moją misją i moim oczkiem w głowie. Chcę przywrócić naszym ciałom prawidłowe ustawienie. Pozwolić mięśniom dobrze pracować. Rozluźnić przykurcze, wzmocnić mięśnie osłabione, nauczyć oddechu i korekty pozycji. 

I uwaga! Wchodzę w życie ćwiczących głęboko – po każdej sesji daję zadanie do wykonania, czasem to zadanie trwa cały dzień. Na przykład aktywizacja pośladków podczas chodzenia czy korekcja ustawienia szyi przy siedzeniu. Bo ciało ma pracować na swój dobrostan cały czas (a może “pracować” to złe słowo 😉 ma się tym dobrostanem cieszyć i do niego dążyć). 

Przygotowałam wyjątkowy program pracy z ciałem.

Podczas 28 sesji treningowych dasz ciału to, czego potrzebuje:

 

  • krok po kroku, sesja po sesji będziemy ustawiać swoje ciało w prawidłowej pozycji

  • to ćwiczenia, które mocno wchodzą w życie codzienne – po sesjach będziesz dostawać elementy na których należy się skupić – czasem będzie to ustawienie stóp, czasem praca pośladków

  • to program który ma sprawić, że dasz ciału dobro – poprzez ustawienie go w równowadze sprawisz, że będzie pracować w sposób prawidłowy (a skutkiem ubocznym będzie poprawa wyglądu)

 

Jak wygląda program?

Proces składa się z 28 sesji treningowych (30 minut każda) – jedna sesja wynika z poprzedniej. 

Możesz ćwiczyć w jakim tempie chcesz. Codziennie, dwa razy w tygodniu, raz w tygodniu. Ty wybierasz. 
Dostęp do programu masz na zawsze, ale potrzebne jest konto na Facebooku.
Program mogą wykonywać osoby początkujące (większość ćwiczeń podaję w wersji łatwiejszej i trudniejszej) oraz zaawansowane, trenujące, które szukają progresu w poprawie ustawienia ciała. 

Prowadząca

 

Nazywam się Monika Sierpińska.

Jestem licencjonowanym instruktorem rekreacji ruchowej
i medycznym trenerem personalnym.

Jestem aktywną triathlonistką, mającą na koncie mistrzostwo Polski amatorów na dystansie sprinterskim, a także mistrzostwo Polski w Crosstriathlonie amatorów. Jako jedna z niewielu w Polsce kobiet ukończyłam ekstremalny triathlon górski na pełnym dystansie Ironman.

Od ponad 10 lat prowadzę zajęcia pilates oraz inne formy gimnastyki. W swojej metodzie Gimnastyka szczęścia dążę do tego, żeby przywrócić prawidłowe ustawienie sylwetki ćwiczących. Szczególną uwagę zwracam na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń (i uśmiech podczas ćwiczenia).

 


Zobacz co o moich programach sądzą inne kobiety!

Zastanawiasz się? Nie ma co, spróbuj! Zobaczysz jak dobrze można czuć się w swoim ciele!

Program Ciało w równowadze

199,00 

Program ćwiczeń dzięki  któremu przywrócisz prawidłowe ustawienie ciała. Zyskasz lekkość, poprawę wyglądy oraz sprawisz, że ciało będzie lepiej funkcjonowało.

Kategoria: