fbpx

Zapraszam do wielkiej akcji prostowania! 

Podczas tego tygodniowego programu przejdziemy przez proces w którym otoczymy nasze plecy czułą opieką:

 • poszukamy głównych przyczyn dlaczego tak trudno jest nam utrzymać prostą sylwetkę 
 • rozluźnimy napięcia
 • wzmocnimy osłabione partie

Program to proces. Jeden trening wynika z drugiego. Moim celem jest to, żebyś poczuła to dobre ustawienie i wiedziała jak do niego dążyć – tak, żeby drobne poprawki, krótki automasaż, rozluźnienie weszły w Twoją codzienność. 

Każdego dnia otrzymujesz maila z linkiem do wideo oraz poradami na dany dzień (bo to co dzieje się poza matą jest równie istotne). Dostęp do każdego treningu masz cały czas – możesz je powtarzać, możesz robić je później. 

Przez ten tydzień przejdziemy przez poszczególne elementy budujące prawidłową postawę: 

 1. Co zrobić kiedy słyszymy “prostuj plecy” czyli praca nad retrakcją łopatek oraz ustawieniem mostka. 
 2. Jak to zrobić, żeby przy prostowaniu się odcinek lędźwiowy się nie spinał. 
 3. Nauczymy się prawidłowego oddechu, który zapewnia dobrą pracę mięśni brzucha, przepony oraz otwarcie klatki piersiowej. 
 4. Rozluźnimy spięte mięśnie wokół szyi co pozwoli nam na pracę nad ustawieniem głowy. 
 5. Zapracujemy nad przywróceniem balansu w obrębie mięśni core, żeby zbyt wiele obciążenia nie spoczywało na odcinku lędźwiowym. 

Chcę przede wszystkim zadbać o dobrostan Twojego ciała. Wygląd będzie miłym bonusem.

Nie zapewnię Cię, że po tygodniu będziesz w magiczny sposób, po latach złej postawy, zupełnie prosta. Ale jestem pewna, że na pewno będzie lepiej, zrozumiesz swoje ciało – gdzie jest największy problem, jak pracować, jako korygować sylwetkę w ciągu dnia. Do każdego treningu masz dostęp cały czas – kiedy poczujesz, że znów zaczyna spinać Ci się kark, będziesz wiedziała, gdzie jest sesja przynosząca Ci ulgę. 

Dołącz do grona zadowolonych uczestniczek:

Prowadzenie Monika Sierpińska – licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej, medyczny trener personalny, od ponad 10 lat prowadząca zajęcia pilates oraz inne formy gimnastyki. W swojej metodzie Gimnastyka szczęścia dąży do tego, żeby przywrócić prawidłowe ustawienie sylwetki ćwiczących. Aktywna triathlonistka, mająca na koncie mistrzostwo Polski amatorów na dystansie sprinterskim, mistrzostwo Polski w Crosstriathlonie amatorów, jako jedna z niewielu w Polsce kobiet ukończyła ekstremalny triathlon górski na pełnym dystansie Ironman. Szczególnie zwraca uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń (i uśmiech podczas ćwiczenia). Czyli ja 🙂 radosna założycielka Tylko spróbuj!

Monika_sierpinska_happy_body

Co otrzymasz w ramach Programu Proste Plecy:

 • 5 treningów tworzących cały proces
 • każdy trening trwa 30 minut, możesz wykonać go w dowolnym momencie dnia oraz zadać pytanie w komentarzu
 • codzienny mail motywacyjny
 • dostęp do “grupy wsparcia” – motywujemy się razem do działania, można pomarudzić czy podzielić sukcesami
 • Wyzwanie zaczynamy 29 marca 2021 

Program Proste Plecy

59,00 

Program proste plecy to proces poprawy postawy – ustawiamy ciało jako całość. Rozluźniamy szyję, kark, wzmacniamy plecy, rozluźniamy odcinek lędźwiowy.

Kategoria: