PROWADZĄCY
Tomek-Gola-team-photo
Tomek Gola
Fotograf

Fotograf wielokrotnie wyróżniany w prestiżowych konkursach m.in International Photography Awards, BZWBK Press Photo, Kolosy.

Ma na koncie liczne publikacje w cenionych polskich i zagranicznych magazynach (m.in. National Geographic, Traveler, Duży Format, Poznaj Świat, FOTO (PL i CZ), Men’s Health, Fluid (F), Skieur (F), Sport Magazin (D), MDC (Mex)

Tomek specjalizuje się w fotografii eksperymentalnej, w jego zdjęciach widać zabawę ze światłem, kolorem i badanie możliwości technicznych aparatu. Od wielu lat współpracuje z Red Bullem, fotografując sporty ekstremalne. Jest również autorem licznych reportaży oraz sesji portretowych.

Stypendysta w dziedzinie fotografii Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2013). Producent ręcznie szytych pasków fotograficznych. Pomysłodawca aplikacji BWITH.US do publikacji zdjęć na żywo.

www.gola.pro

Katarzyna-Dziedzic-team-photo
Katarzyna Dziedzic
Architekt krajobrazu

Architekt krajobrazu, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Autorka i współautorka licznych projektów zarówno w przestrzeni publicznej jak i prywatnych założeń ogrodowych. W przeszłości związana między innymi z Ogrodem Botanicznym we Wrocławiu oraz Arboretum w Wojsławicach.

Od 2016 roku współpracuje z Fundacją Schronisko dla Roślin. W ramach projektu ArsBotanica prowadzi działania z pogranicza ogrodnictwa i sztuki, skierowane do różnych grup wiekowych.