fbpx

To nie tylko Monika Sierpinska, poznaj ludzi
ktorzy razem ze mna dostarczaja wam najmilszych wrazen...

Prowadzacy

Fotografia:

Jan Brykczyński fotograf z 15 latami praktyki zawodowej w fotografii dokumentalnej i reportażu. Jest współzałożycielem kolektywu Sputnik Photos, który od blisko dekady realizuje projekty w byłych republikach radzieckich.  Autor książek fotograficznych – The Gardener, Boiko, laureat międzynarodowych konkursów, współpracownik magazynów w tym wieloletnia współpraca z National Geographic Polska. Brał udział w kilkudziesięciu wystawach między innymi w Musée de l’Elysée w Lozannie, Deichtorhallen i Robert Morat Gallery w Hamburgu, Leica Gallery i CSW w Warszawie. Jan jest wykładowcą w Instytucie Twórczej Fotografii w Opawie (CZ) oraz na Programie Mentorskim Sputnik Photos. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów fotograficznych.

www.janbrykczynski.com

Masaz:

Jarek Cyngot

Jestem licencjonowanym fizjoterapeutą ,technikiem masażystą, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Policealnej Szkoły medycznej nr 4 w Warszawie. Określam siebie miłośnikiem wszelkiego rodzaju sportu ale przede wszystkim sportów siłowych i sylwetkowych, pasjonatem ludzkiej anatomii, fizjologii i biomechaniki. Dodatkowo uczestniczyłem licznych szkoleniach i kursach doszkalających.

Rozumiem każdego pacjenta ponieważ sam kiedyś nim byłem. Złamałem kręgosłup w odcinku szyjnym. Długa droga do sprawności i hektolitry wylanego potu uświadomiły mi co chcę w życiu robić. Dostęp do rehabilitacji i pomoc NFZ pozostawiała wiele do życzenia i tak naprawdę zostałem sam ze swoim problemem. Postanowiłem coś z tym zrobić i pomagać innym.

W terapii/masażu patrzę na ciało holistycznie, nie skupiam się tylko i wyłącznie na miejscu bólowym. Staram się dostrzec przyczynę kontuzji, a nie tylko jej konsekwencje.

Aktualnie pracuję jako fizjoterapeuta i trener personalny w jednym z największych klubów fitness w Polsce. W pracy kładę nacisk na wysiłek fizyczny ale także na odpowiednią dietę i suplementację, która w przypadku osób ćwiczących i powracających do sprawności ma ogromne znaczenie

Jarek Cyngot

Sztuki Walki:

Rafał Barej – instruktor gimnastyki sportowej, street workout level 1 i 2, zawodnik brazylijskiego jiu jitsu (posiadacz niebieskiego pasa) bazujący również na technikach z krav magi oraz samoobrony, dwukrotny reprezentant polski na mistrzostwach Europy w street soccer. Trener kulturystyki oraz boot camp. Trener i zawodnik organizacji Ghetto Workout Poland.

W treningach skupia się na jakości wykonywanych ćwiczeń oraz mocnej bazie, która pozwala uniknąć kontuzji i cieszyć się aktywnością na długie lata.

A od siebie dodamy, że Rafał jest przesympatycznym i zabawnym człowiekiem 😉

Sexy Dance:

Justyna Bolek, która na poprzednim wyjeździe zachwyciła nas swoim ciepłem, otwartością i wyczuciem każdej z dziewczyn. Justyna ma za sobą karierę profesjonalnej tancerki, a w tej chwili stoi również po drugiej stronie – tworzy choreografie, uczy tańca, jest wykładowcą. Możecie znać ją również z jej autorskiego projektu Slavica Dance. Jako choreograf współpracowała z DONATANEM i CLEO. Jej taniec mogliśmy zobaczyć m.in. na: Festiwalu Opole 2015, Sopot Hit Festiwal 2015 , Lato Zet i Dwójki 2015 w Słubicach, Festiwalu Top Trendy 2014, Must Be The Music 7 – finał, Festiwalu Lata z Radiem Zet w Koszalinie 2014, Otwarciu Ceremonii Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014