fbpx

Trening
Personalny

-Trondheim

Monika Sierpińska 

Ciało jako całość

Mam specyficzne podejście do trenowania podopiecznych. Chcę, żeby jak najszybciej osiągali swoje cele, dlatego patrzę na ciało jako całość, dążę do tego, żeby każdy trybik tej maszyny pracował w optymalny sposób. Jestem szczególarą techniki – czasem delikatna zmiana sprawia, że ciało pracuje zupełnie inaczej. 

Fokus na cel

  • pomagam moedelować sylwetkę
  • pracuję z dolegliwościami bólowymi
  • prowadzę treningi dla kobiet w ciąży i po urodzeniu dziecka

Zapraszam na darmowy trening

Opowiesz mi o swoich oczekiwaniach, o tym co lubisz, co robisz. A ja przeprowadzę testy funkcjonowania Twojego ciała. Dostaniesz ode mnie informację o tym na czym powinieneś się skupić, żeby osiągnąć swoje cele. 

Jak wygląda współpraca?

Jeśli zdecydujesz się na współpracę będziemy pracować w systemie celów miesięcznych. Zestawy ćwiczeń przygotowuję w oparciu o Twoje cele oraz z uwzględnieniem odpowiedzi Twojego ciała na dany bodziec. Trening dopasowuję również do Twoich upodobań, temperamentu – ćwiczenia mają być od lubienia. 

Trenujemy w domu – Twoim lub moim. Harmonogram spotkań dopasowuję do Twojej dyspozycji. 

Monika Sierpińska

Ćwiczenia mają zmienić codzienność

Wiedz, że ćwicząc ze mną możesz zmienić podejście do swojego ciała. Polubić to uczucie prawidłowego ustawienia po treningu. Zaczniesz korygować się na codzień. 

o mnie

Monika Sierpińska – jestem licencjonowanym instruktorem rekreacji ruchowej, medycznym trenerem personalny, od ponad 10 lat prowadzę zajęcia pilates, fitness oraz inne formy gimnastyki. Przez moje zajęcia przewinęły się setki podopiecznych i każda osoba była dla mnie nauką. Dążę do tego, żeby przywrócić prawidłowe ustawienie sylwetki ćwiczących. Jestem aktywną triathlonistką, mająca na koncie mistrzostwo Polski amatorów na dystansie sprinterskim, mistrzostwo Polski w Crosstriathlonie amatorów, jako jedna z niewielu w Polsce kobiet ukończyłam ekstremalny triathlon górski na pełnym dystansie Ironman. Szczególnie zwracam uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń (i uśmiech podczas ćwiczenia). Oto ja –  radosna założycielka Tylko spróbuj!

Chcesz się umówić?

Napisz: hello@tylkosprobuj.com

Zadzwoń: +48 692 752 446 

Odezwij się na facebooku: https://www.facebook.com/kobieceWyjazdy

dołącz do grona zadowolonych


W sposób szczególny zapraszam Cię jeśli

Jesteś mamą

Lub dopiero będziesz. Chcesz zadbać o siebie pod okiem specjalisty. Zajmuję się reedukacją oddechową, rehabilitacji rozejścia mięśnia prostego, pracą nad mięśniami dna miednicy.

Cierpisz z powodu bólu

Zajmuję się pracą z osobami borykającymi się z bólami kręgosłupa wynikającymi z trybu życia, a także wychodzącymi z kontuzji. Proponuję bezpieczny powrót do zdrowia.

Zależy Ci na wyglądzie

Chcesz schudnąć, wymodelować pośladki, nogi, brzuch - pomogę Ci w tym. Proponuję zróżniocowany trening dla osiągnięcia maksymalnych efektów. Nie zamykam się w jednym systemie ćwiczeń - dostaniesz bodziec wzmacniający, cardio oraz mobilizację mięśni.


Zapisz się na darmowy trening