fbpx

Cześć, miło Cię tu gościć

chcę Ci pokazać co robię i co tak bardzo zaprząta moją głowę i serce,

organizuję wyjątkowe warsztaty, weekendy, spotkania,

każdy ma własną tematykę, próbujemy czegoś nowego

czasem po prostu złapiesz piękne przeżycie, a czasem może to być krok do czegoś większego

bywa, że dziewczyny po “tylko spróbuj” zostają z pasją na całe życie, czasem zdobywają większą pewność siebie, a czasem mają piękne przeżycia – i to też jest super! Bo przecież piękne przeżycia to piękne życie, co?

i wiecie…mam magiczne moce! Nie wiem jak to się dzieje, ale przyciągam do “tylko spróbuj” totalnie niesamowitych ludzi. Każdy z prowadzących ma w sobie tyle pasji i zapału, że można naładować sobie od nich baterie energii życiowej na dłuuugo! 

kocham piękne miejsca i dobre jedzenie. Z duszą i sercem. Wiedz więc, że podczas przeżyć “tylko spróbuj” będę chciała zaserwować Wam to co kocham najbardziej! 

Chcesz mnie lepiej poznać? Przede wszystkim wpadaj na moje wydarzenia, ale możesz kliknąć też tu>>>klik i przeczytać z czego w ogóle ta myśl się zrodziła.

Ale najlepiej wybierz już “tylko spróbuj” dla siebie. Najłatwiej zrobisz to wracając na stronę główną >>o tu hop hop

Jednak wiedz, że jeśli zapytasz mnie, które “tylko spróbuj” lubię najbardziej to Ci nie odpowiem. Bo na wszystko zakrzyknę “to wspaniałe, koniecznie TYLKO SPRÓBUJ”. Ale jeśli nie jesteś pewna, co najlepiej pasowałoby właśnie do Ciebie to koniecznie do mnie zadzwoń lub napisz. Podpowiem. Mój numer to 692 752 446 a adres mailowy hello@tylkosprobuj.com

Do zobaczenia! Monika