fbpx

27 maja godzina 18.00

Zapraszam na Warsztaty gotowania, które będą dla Ciebie spotkaniem podczas którego nie tylko będziesz się dobrze bawić, ale również poczujesz się zainspirowana i nauczysz się tajników szefa kuchni – bez względu na jakim poziomie zaawansowania jesteś.

Wyjątkowość tych warsztatów zapewnia fakt, że bierze w nim udział tak mało osób oraz to, że podczas spotkania prowadzący Cię widzi, daje indywidualne porady (i słucha Twoich żartów 😉 ). Tak – połączyliśmy tu to co jest najważniejsze w gotowaniu – ultra profesjonalne podejście (przyjmiesz naprawdę ogrom wiedzy, historii i opowieści od topowego szefa kuchni), element luzu – będziemy namawiać Cię do eksperymentowania i wprowadzania drobnych zmian w recepturze, a także dobrego humoru – bywa, że ociera się łzy, które płyną nie z powodu krojonej właśnie cebuli, a z żartów prowadzącego. 

Prowadzący warsztat:

Robert Pawłowski (w świecie kulinarnym znanym jako Robert Pablo) – uczył się gotować w Londynie (ma na koncie gotowanie dla księcia Wiliama), podczas 5 edycji Wine&Food Noble Night zdobył III miejsce przystawka/główne danie oraz I miejsce deser), szef kuchni First Warsaw Golf Club, gotuje również podczas prywatnych przyjęć gwiazd sportu i telewizji. Szef sekcji deserowej warszawskiej restauracji The Farm. Zainteresowania to kuchnia bazujaca na najlepszych składnikach, regionalnych produktach. Specjalnosc to nowoczesne desery, street food oraz fermentacja i dekonstrukcja klasycznych dań.

Podczas najbliższej edycji 27 maja zapraszam Cię na spotkanie z afrodyzjakami. Przygotujesz razem z nami:

  • carpaccio z awokado, które zaskoczy Cię swoją świeżością
  • poznasz również recepturę na dorsza, którą Robert przywiózł z podróży do Gracji (nasz mistrz zapewnia, że będziesz przepis powala smakiem świeżości)
  • całość zostanie uzupełniona sałatką z bakłażana i cieciorki