Warsztaty makijażu

Warsztaty makijażu TYLKO SPRÓBUJ 

Zapraszamy na warsztaty makijażu, zorganizowane tak, żeby spełnić kobiece potrzeby:

  •  uczymy się makijażu krok po kroku
  •  dopasowujemy kolory oraz techniki do urody poszczególnych uczestniczek
  • malujemy się własnymi kosmetykami – tak, żeby później rzeczywiście móc odtworzyć piękny makijaż – codziennie!  makijażystka udzieli porad jakich kosmetyków brakuje w Waszych kosmetyczkach. Oczywiście jeśli wolisz lub nie masz takiej możliwości – zapraszamy do korzystania z pełnej palety kosmetyków prowadzącej!
  •  na miejscu będzie cały arsenał produktów do wypróbowania (pozwoli to uniknąć problemu znanego nam wszystkim – kupowaniu masy niepotrzebnych rzeczy)
  •  omawiane kwestie: pielęgnacja skóry i przygotowanie do makijażu, podkłady, korektory, pudry, konturowanie twarzy, róże, brwi, cienie do powiek, eyelinery, tusze do rzęs, usta
  •  dowiemy się jak zmienić makijaż dzienny w wieczorowy
  • poznamy zasady doboru makijażu do okoliczności – czy wiecie, że trochę inaczej powinnyśmy pomalować się, gdy wiemy, że będziemy fotografowane, inaczej do światła dziennego, inaczej do sztucznego?

 

Warsztaty odbywają się w małej grupie i miłej atmosferze sprzyjającej relaksowi, przy pysznym cieście. Na zakończenie spotkania czeka na Was BONUS 😉 – profesjonalne zdjęcie, z użyciem lampy oraz estetycznym retuszem. Zdjęcie może przydać się później na Facebooku, do CV lub profilu zawodowego.

Prowadzenie: Ewa Mazurek – „Orchidea Magia Piękna” – wizażystka z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka szkoły kosmetycznej. Świetnie zorientowana na rynku kosmetycznym – potrafi doradzić konkretne kosmetyki dla każdej kobiety (często w zaskakująco atrakcyjnych cenach – wierzy w dobry skład, nie magię marki). Ewa na stałe prowadzi warsztaty makijażu w Tylko spróbuj, kilkadziesiąt kursantek, które przeszło przez jej nauki, zawsze mogło liczyć na indywidualne podejście, analizę kolorystyczną, dobranie make-upu do temperamentu, upodobań.Nie straszne jej trudne wyzwania – ma patenty na opadające powieki, suchą skórę, niedoskonałości czy wyjątkowo cienkie brwi.

warsztaty makijażu

ORGANIZATOR

Organizatorem warsztatów jest inicjatywa Tylko spróbuj – twórca kreatywnych wyjazdów i warsztatów dla kobiet. Tu działania są motywowane pasją

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei: KLIK>>>

Szczegóły
Kiedy?
14 kwietnia; 12 maja; 19 maja; 16 czerwca; 30 czerwca
Godziny?
10.00 - 14.00 lub 15.00 - 19.00
Gdzie?
Warszawa; ul. Puławska 12/3
Cena
200 zł
Masz pytania? Chcesz zarezerwować?
692 752 446 hello@tylkosprobuj.com
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Napisz lub zadzwoń: