warsztaty makijażu
Warsztaty makijażu TYLKO SPRÓBUJ 

Zapraszamy na warsztaty makijażu, zorganizowane tak, żeby spełnić kobiece potrzeby:

  •  uczymy się makijażu krok po kroku
  •  dopasowujemy kolory oraz techniki do urody poszczególnych uczestniczek
  • malujemy się własnymi kosmetykami – tak, żeby później rzeczywiście móc odtworzyć piękny makijaż – codziennie!  makijażystka udzieli porad jakich kosmetyków brakuje w Waszych kosmetyczkach. Oczywiście jeśli wolisz lub nie masz takiej możliwości – zapraszamy do korzystania z pełnej palety kosmetyków prowadzącej!
  •  na miejscu będzie cały arsenał produktów do wypróbowania (pozwoli to uniknąć problemu znanego nam wszystkim – kupowaniu masy niepotrzebnych rzeczy)
  •  omawiane kwestie: pielęgnacja skóry i przygotowanie do makijażu, podkłady, korektory, pudry, konturowanie twarzy, róże, brwi, cienie do powiek, eyelinery, tusze do rzęs, usta
  •  dowiemy się jak zmienić makijaż dzienny w wieczorowy
  • poznamy zasady doboru makijażu do okoliczności – czy wiecie, że trochę inaczej powinnyśmy pomalować się, gdy wiemy, że będziemy fotografowane, inaczej do światła dziennego, inaczej do sztucznego?

 

Warsztaty odbywają się w małej grupie i miłej atmosferze sprzyjającej relaksowi, przy pysznym cieście. Na zakończenie spotkania czeka na Was BONUS 😉 – profesjonalne zdjęcie, z użyciem lampy oraz estetycznym retuszem. Zdjęcie może przydać się później na Facebooku, do CV lub profilu zawodowego.

Prowadzenie: Ewa Mazurek – „Orchidea Magia Piękna” – wizażystka z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka szkoły kosmetycznej. Świetnie zorientowana na rynku kosmetycznym – potrafi doradzić konkretne kosmetyki dla każdej kobiety (często w zaskakująco atrakcyjnych cenach – wierzy w dobry skład, nie magię marki). Ewa na stałe prowadzi warsztaty makijażu w Tylko spróbuj, kilkadziesiąt kursantek, które przeszło przez jej nauki, zawsze mogło liczyć na indywidualne podejście, dobranie make-upu do temperamentu, upodobań.Nie straszne jej trudne wyzwania – ma patenty na opadające powieki, suchą skórę, niedoskonałości czy wyjątkowo cienkie brwi.

warsztaty makijażu
Dorota Z.
rekomendacja na Facebooku

Warsztaty makijażu z Ewą gorąco polecam – byłam, wiele się nauczyłam i będę wykorzystywać 🙂 Super spędzony czas!

Dagmara W.
rekomendacja na Facebooku

Byłam na zajęciach z makijażu. Było ŚWIETNIE! Wspaniale, energetycznie, radośnie. Ogromnie mi się podobało!

Sabina G.
rekomendacja na Facebooku

Okazałam się być makijażowym neandertalczykiem. Podkład źle dobrany, nigdy nie stosowałam korektora, brak dwóch podstawowych cieni do powiek, nie mam pojęcia o roli brwi w makijażu, nie mam brązera (a nawet jakbym miała to nie mam pojęcia o konturowaniu), a to co myślałam że jest różem było rozświetlaczem… Ale nic to! 4 godziny z nauką makijażu dziennego i dziś przyszłam do roboty jak nie ja. No i kawa i ciasteczka przepyszne 😀

Karolina M.
z komentarzy na Facebooku

atmosfera na zajęciach zawsze super! To moje trzecie spotkanie 😉

Monika O.
z komentarzy na Facebooku

Ja te warsztaty bardzo polecam! Na co dzień korzystam z tego, czego się tam nauczyłam. Inwestycja bardzo się zwróciła 😎 i super atmosfera jak zwykle na warsztatach Tylko spróbuj!

Marzena L.
z komentarzy na Facebooku

No mój make up po tych warsztatach docenił nawet Pan Strażnik Miejski, który mi zdejmował blokadę z samochodu ( bo taka byłam zaaferowana ze zaparkowałam na zakazie ) 😂😂🤩
Bardzo polecam 😁 oczywiście WARSZTATY !!!!😁😍👄💄🤩🤩🤩

ORGANIZATOR

Organizatorem warsztatów jest inicjatywa Tylko spróbuj – twórca kreatywnych wyjazdów i warsztatów dla kobiet. Tu działania są motywowane pasją

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei: KLIK>>>

Szczegóły
Kiedy?
14 kwietnia; 12 maja; 19 maja; 16 czerwca; 30 czerwca
Godziny?
10.00 - 14.00 lub 15.00 - 19.00
Gdzie?
Warszawa; ul. Puławska 12/3
Cena
200 zł
Masz pytania? Chcesz zarezerwować?
692 752 446 hello@tylkosprobuj.com
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Napisz lub zadzwoń: