fbpx

Wyjazdy

Poznaj tematyke wyjazdow!

Stress Less

Chciałabyś wreszcie nauczyć się radzić sobie ze stresem, wiecznym napięciem, gonitwą myśli? Zatrzymać się, zrelaksować, wyciszyć? A co najważniejsze – uzyskać narzędzia dzięki, którym będziesz umiała redukować stres w życiu codziennym?

Fotografia

Chcesz robić lepsze zdjęcia? Dowiedzieć się o fotografowaniu czegoś nowego? A może po prostu spędzić czas w ciekawy i inspirujący sposób świetnie się bawiąc? Zapraszamy na wyjątkowy Kobiecy warsztat fotograficzny.

Wokół ciała

Chciałabyś dowiedzieć się jak dbać o swoje ciało? Nauczyć się techniki biegania, poznać efektywną technikę pracy nad mięśniami brzucha (która o dziwo wcale nie jest tak powszechnie znana i oczywista). Mieć wreszcie pewność, że robisz prawidłowo przysiady, wyprostować plecy?

kobiece bieganie

Szczęście

Wyobraź sobie dzień, który kończysz słowami – to właśnie jest szczęście! Dla mnie taki dzień powinien być wypełniony naturą, cudownym towarzystwem, pysznym jedzeniem, poznawaniem nowych rzeczy, a także ruchem. Chciałabym zaproponować Wam wyjazd, który aż pęka w szwach od dopieszczania siebie.

weekend szczęścia