Wyjazdy

Weekend szczęście
Weekend szczęście

Weekend szczęścia to maksymalne dopieszczenie siebie – ucztami, nauką gotowania, gimnastyką szczęścia, naturą, ziołami, towarzystwem.

Sexy Dance
Sexy Dance

Sexy dance, striptiz, lap dance, taniec przy krześle, z akcesoriami – to wszystko w jeden, kobiecy weekend. Nauczysz się zmysłowych ruchów, świadomości ciała oraz poczujesz się pewnie jako kobieta!

Relaks
Relaks

Weekend pełen radości, odpoczynku, delektowania się chwilą. Pyszne jedzenie, piękno natury, zdrowy ruch.

Metamorfoza
Metamorfoza

Nauka makijażu, indywidualne konsultacje ze stylistką, analiza kolorystyczna. Dodatkowe zajęcia pilates. Weekendowa metamorfoza.

Wokół ciała
Wokół ciała

Weekend wokół ciała to dokochanie siebie, nauka własnego ciała, motywacja do aktywnego stylu życia.

Masaż
Masaż

Podczas 11 godzin fascynujących warsztatów nauczysz się techniki masowania – jak go wykonywać, żeby było zdrowo, przyjemnie i przynosiło odpowiednie efekty…
i sama będziesz wymasowana tak jak nigdy 🙂

Fight – sztuki walki
Fight – sztuki walki

Zapraszamy na kobiecy weekend Tylko spróbuj Fight. Podczas tego wyjazdu będziesz miała okazję poczuć się jak prawdziwa wojowniczka.

Natura – gotowanie i kosmetyki
Natura – gotowanie i kosmetyki

Warsztaty naturalnego gotowania, tworzenia kosmetyków z użyciem ziół, robienie przetworów.

Ogrody i Tarasy
Ogrody i Tarasy

Chcesz nauczyć się projektowania ogrodów czy tarasów? Dowiedzieć się jak możesz zadbać o swoje rośliny jeszcze lepiej? Zainspirować się, gdy nie masz jeszcze nic lub gdy marzą Ci się zmiany?

Dieta i Forma
Dieta i Forma

Zapraszamy na weekend Tylko spróbuj Dieta i forma podczas którego skupimy się na swoim ciele. Nasz wyjazd ma dwa filary – dietetykę oraz pracę nad formą.

Burleska
Burleska

To jedyny w swoim rodzaju wyjazd podczas którego nauczysz się podstaw niezwykle zmysłowego tańca jakim jest burleska, weźmiesz udział w warsztatach ozdabiania scenicznego bielizny oraz, przede wszystkim, będziesz się świetnie bawić i poczujesz się dobrze sama ze sobą!

Prezent – Weekend Tylko Spróbuj
Prezent – Weekend Tylko Spróbuj

Podaruj komuś najpiękniejszy prezent: przeżycia, niezapomniane chwile, dawkę energii i nowe umiejętności czyli Kobiecy weekend Tylko Spróbuj 🙂